Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt adnátok...

Mennyi hálapénzt adnátok esetemben?

Figyelt kérdés
Városváltás miatt csak az utolsó 5hétre lett fogadott orvosom és szülésznőm. A dokinál 2*voltam magánrendelésen,sz.nőnél egyszer nst-n,ezután elment táppénzre,így a doki intézi az nst-imet szívességet kérve éppen ügyeletes szülésznőktől. A fogadott sz.nő azt ígéri szülésre azért bejön.Mennyit adjak nekik? 8e a magánrendelés.
2013. febr. 9. 22:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
Értem, hát én biztosan nem fogok a dokinak 100e- forintot adni :) Inkább megköszönöm egy borral, vagy valami ilyesmivel... de szerintem elég fizetést kapnak ők amúgy is.
2013. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kiegészíteném hogy nekem nem a rendelkezésre állás a fontos, hanem az esetleges megkülönböztetett bánásmód, ami nem kivételezést jelent, hanem azt az odafigyelést, amivel 3-4-5 nap után egy egészséges anyuka távozik egy egészséges babával. Szóval az emberélet része miatt, mert itt aztán bármikor történhet bármi cifra és az ügyeletes kedvére lennék bízva. Minap is olvastam egy anyukáról akit 1 napig hagytak a folyosón vajúdni, majd 7 hónap múlva kiderült hogy beteg a gyermek, mert szüléskor agyvérzést kapott csak elfelejtették vele közölni. Ha fogadott dokid van, jobban odafigyelnek. Általában sajnos a pénz miatt, de a hangsúly a jobbanon van. Inkább 50-100.000Ft most, mint egy életen át gondozhatom a beteg gyerekemet....
2013. febr. 13. 21:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az orvosok nem kapják meg a tudásukhoz, felelősségükhöz, szakértelmükhöz méltó fizetést. Nem a többmilliós politikai/banki fizetésre gondolok, de egy orvos jobb ha nem éhbérért éjszakázik.
2013. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!