Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudni ha szivárog a...

Honnan tudni ha szivárog a magzatvíz ha inkontinenciás problémák is vannak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs pénzem olyan betétre,de jó lenne tudni.Sajnos a terhesség alatt kijött az inkontinenciás probléma is,amire azt mondta a doki el fog múlni csak a baba nyom ezért van,de akkor honnan tudom majd..?
2008. máj. 30. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

nekem azt mondta az orvosom, a magzatvíz nem összetéveszthető, színtelen, szagtalan.

32hetes kismama

2008. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze de ez olyan dolog,ha neked van ilyened akkor azt te is tudod,hogy kis mennyiségnél nem is látszik a folyadék színe,pláne ha nem fehér a fehérnemű.És frissen szaga sincsen vagy legalább is hiába néztem nincs.Persze betéten már látszik a színe főleg ha nagyobb mennyiségű van,de azért próbálom ezt nem megvárni....higiéniai okból,meg konfortális okból,gondolom ez érthető.
2008. jún. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!