Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » HA 28 hetesen megszületne a...

HA 28 hetesen megszületne a babóca akkor életben maradna?

Figyelt kérdés
Eléggé félek mert megfaztam és nem akarom hogy bármi baja essen emiatt!Ha korai szülés történik,akkor mennyit kell bent lenni,illetve milyen esélyei vannak itt eben a világban?
2008. máj. 27. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

28 hetesen még erősen koraszülöttnek számít a baba, de megfelelő ellátás mellett azért jó esélyei vannak. Ha most születne meg akkor engedik ki a kórházból amikor eléri a születéskor elvárható súlyt, és nincs már semmi baja.

Szerintem egy megfázás miatt ne aggódj. Egy hete én valami vírust kaptam el, hánytam és ment a hasam. Azóta is ugyanúgy ficereg a hasamban, így már nem aggódk.

2008. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is ficeg a hasimban de mivel elsö babócát várpm nehez eldönteni hogy mikor mi az ami rossz:D
2008. máj. 27. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

megfázástól nem lesz semmi baj.a negatív gondolatok a rosszak.

én 10hetesen voltam januárban 2hétig influenzás.38fokos lázzal, bizony volt, hogy én is elbúcsúztam a babómtól:(

valószínüleg már életben maradna a babád, de ha megindulna a szülés előszőr is gyógyszerekkel megpróbálnák benned tartani.

fel a fejjel ,jobbulást!!!

31hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, egy mágfázástól, és még annál sokkal nagyobb dolgoktól sem lesz baja a babának, ennyire nem szabad parázni. Ennél sokkal nyugodtabbnak kell lenned!

A negatív gondolatok nagyon tudják befolyásolni a szervezetet, ezért jobb pozitívan gondolkodni!!!

Amúgy igen, 28 hetesen már jó orvosi felszerelés mellett életképes a baba, ha más gond nincs. És ha jól tudom a 2,5 kgot kell elérni, hogy hazaengedjék.

De ne is gondolj iylenre, nem lesz baj!!

2008. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!