Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok, és a kislányo...

36 hetes vagyok, és a kislányom farfekvésű. Két héttel ezelőtt még a fejecskéje lent volt, de megfordult. Tudtok valami tippet, hogy megint beforduljon fejjel lefelé?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de azt olvastam, hogy négykézlábra kell lemenni, és úgy kinyújtani előre a kezed, hogy a felsőtested alacsonyabban legyen. Remélem bejön!
2008. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Unokanővéremnek uez a szitu volt. Az utsó pillanatban fordult vissza farfekvésbe a baba. Teljesen el volt keseredve, hogy mi lesz így..lehet csak császár. Tudnunk kell, hogy a babák rendkívűl intelligensek. Az ő babája is az, képzeld, rövid volt a köldökzsinórja, annyira, hogy nagyon nagy baj lett volna, ha hüvelyi úton születik. Ma már 6 hónapos csodaszép baba.

Egyébként az utolsó pillanatban is befordulhatnak. Az én kicsi lányom pl az utolsó 5 percben szállt le :)

Sok boldogságot!

2008. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen igaz lehet, amit a második válaszoló mondott:-)))!

De amit az első írt, azt szokták valóban javasolni megfordulásra, meg a finom simogatást.

És az is igaz, hogy még az utolsó pillanatban is megfordulhat, illetve gond nélkül lehet szülni faros babát is.

Ne félj, ennél nagyobb baj ne legyen soha!.-)

2008. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, en azt olvastam, hogy a 35-36. het utan probalj mindig ugy ulni, hogy a terded lejjebb legyen mint a csipod, pl ulj parnara. Ez segiti azt is, hogy arccal a gerinced fele nezzen, allitolag ez az idealis helyzet a szuleshez. Azonkivul pedig hogy anyaink es nagyanyaink azt tanacsoltak, hogy az utolso par hetben jo felsikalni a padlokat... Negykezlab persze. Az is segit, ha estenkent tevenezes soran 10-15 percig negykezlab vagy. De meg van egy honapod, addig barmikor befordulhat! Minden jot!
2008. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy nagyon jó hírű szülész nőgyógyász hogyha befordul a baba akkor már ne nagyon simogassam mert követi az anyukája és az apukája kezét és megfordulhat ugyhogy én ezt javasolnám.De különben azt is mondják,hogy egy császáros baba sokkat szebb mert nem szenved az életéért én pölö császárral születtem anno de én például anyukám már a szülőágyon volt akkor fordultam meg :D.jó és könnyű szülést :D
2008. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2008. máj. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!