Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet "rávenni" a babát...

Hogy lehet "rávenni" a babát hogy beforduljon?

Figyelt kérdés
tényleg van erre valami testhelyzet vagy torna?
2011. okt. 4. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

És nem is szabad forgatni, mert lehetséges,hoyg oka van hoyg nem fordul be (pl nem jól helyezkedik a köldökzsinór, stb..)


Ellenben ha hiszel az ilyesmiben és úgy érzed, próbálj meg "beszélni vele".

Hogy ha elfér, és jó úgy is neki akkor forduljon meg.

2011. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a doki két verziót mondott. Az egyik az, hogy kellemetlen zajt hallgattassak vele a rossz oldalon, hátha átfordul. A másik az ellenkezője, kellemes zenével csalogassam jó felé.

Hát egyik sem jött be, még jó, hogy a szülés elején a doki befordította. Mondjuk az enyém harántos volt.

2011. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát anno olvastam rolla,van az elemlámpás csalogatás,kedvenc zenével oda csalogatod ha eddig is hallgattattál vele persze meg légykézlábon állsz úgy hogy a könyökeid a földön a lábaid az ágyon,De itt ez az oldal ezt én is elolvastam bár nekem már 18ik héttől fejvégű a kislányom.

[link]


Üdv 32 hetes km.

2011. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ennyit a helyesírás javítóról :)

szóval négykézláb nem légykézláb

2011. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is azt olvastam, hogy kipárnázni a mellkas alatt négykézláb, a pocakot lógatni, úgy, hogy a feneked feljebb legyen, mint a fejed.

(nálam még nem jött be, bár csak 25 hetes, van még ideje bőven, de úgy néz ki, így neki tökéletes)

a fiam ilyenkor már fejvégű fekvésben volt.

2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta a dokim, hogy jo sok párnát tegyek fekvés közben a fenekem alá és naponta fél órát feküdjek igy.. én megcsináltam és 36. héten megfordult. Azt nem tudom hogy volt e a kettőnek köze egymáshoz,de nekem befordult. Mondjuk ez a 36. héten kissé kellemetlen volt...
2011. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szülésznöm a lámpát és a kis csengöt ajánlotta és megfordult a lányom a 34.héten. Hogy ez segített-e nem tudom de egy próbát megér. :-))
2011. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en megprobaltam mindent, semmi sem jott be, 37.heten kivulrol forditottak meg
2011. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csajok vagy a ti tanácsaitok vagy más de ma már fejvégű volt a kiscsajom!!!!kösziiiiiiiiiiiii
2011. okt. 11. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:

De jó hír!

Szuper!

Örülök!

2011. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!