Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet segíteni a babának,...

Hogy lehet segíteni a babának, hogy beforduljon?

Figyelt kérdés
Valaki ismer olyan módszert, amivel be lehet fordítani a babát? Kezdek félni, hogy nem akar befordulni a babám, és már nem sok ideje van, hogy beforduljon. Valakinek sikerült elérnie valamilyen gyakorlattal, hogy beforduljon a babája?
2010. jún. 18. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a védőnőm javasolta, hogy mivel már a babák reagálnak a fényre, próbáljam ki hogy egy elemlámpával bevilágítok és terelem lefelé a fényét. Kipróbáltam, nekem sajna nem vált be. :-(

35 hetesek vagyunk és farosak. A tornamódszerek sem értek semmit.


[link]


Ezen a linken találsz egy két praktikát, hátha neked bejönnek. Egyébként hány hetes vagy?

2010. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
33. hétben vagyok, de időben el akarom kezdeni a fordító gyakorlatot, tudom, még van időm, de nagyon parázok:D Első baba:D
2010. jún. 18. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, olvasgatom:D
2010. jún. 18. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem is első baba, de már elfogadtam a döntését, hogy neki így valamiért jobb. Mindennek megvan az oka, egy a lényeg hogy egészséges legyen.

Kisfiút vagy kislányt vársz? Mert azt mondják a fiúk lustábbak...

Nekünk kisfiúnk lesz :-)

2010. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kislányt, én meg pont az ellenkezőjét hallottam:D És az enyém tényleg lusta, habár, még bízom abban, hogy jobb belátásra bírom, jól kommunikálok vele. Ahog elkezdek vele beszélgetni, rögtön megmozdul, addig meg csak úgy hébe-hóba. De ha 1 órán keresztül pofázok neki, akkor ő addig aktív. Ha kérem, hogy mozduljon meg, mert már régen nem mozdult meg, akkor megmozdul, meg szoktam kérni tőle, hogy köszönjön már apukájának, akkor is hallgat rám:D Úgyhogy most minden nap elmondom neki, hogy legyen szíves már megfordulni:D Hátha:D
2010. jún. 18. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Segíteni nem tudok, csak úgy írok, hogy Én is uígy vagyok.

Kiscsajt várunk, és eddig "rendesen" feküdt, majd 3 hete megfordult, és azóta fenékkel lefelé csücsül a hólyagomon...a 32 héten vagyok...:-(


Még azért van remény, meg Én is dumálok neki, de nem nagyon hallgat rám...:-)

Pedig nagyon szeretném, mert első baba, és Én meg 35 éves elmúltam, nem hiszem, hogy vállalunk még 1-et, jó lenne tudni, hogy milyen is szülni...:-) Még ha nagyon fáj, akkor is.


Remélem sikerül mindkettőnknek, de ha nem akkor is az a fontos, hogy egészségesek legyenek...


Minden jót!

2010. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz hozzá az jó ötlet.

Vmelyik kismama-oldalon láttam ilyen jógagyakorlatot (hídhoz hasonlóan).

2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!