Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik ti is...

37 hetes kismamik ti is lustak vagytok? Kedden volt az utolso munkanapom, tegnap egesz nap aludtam szinte, ma se csinaltam meg semmit, pedig kellene boltba menni, fozni, takaritani, de sehogy se tudom ravenni magam, hogy felaljak a kanaperol.

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Pihend ki magad ha fáradt nyúzott vagy semmiben nem látsz majd örömöt.


Hidd el senki sem fogja a füledet rágni hogy x év és x hónap munka után pihensz.

2010. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de olyan buntudatom van, raadasul lassan minden elfogy a hutobol
2010. szept. 2. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert mostantól nem dolgozl.


èn már hetek óta nem dolgozok, és mindent megcsináltam.

A gyerek összes dolgát kimosta rendbe tettem, kidekoráltam, megcsináltam. minden nap fözök sütök stb...


szét unom magamat.

2010. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig most kell(ene) kipihenned magad mert ha megszületik utánna már nem fog menni.


Én azt javaslom pihend ki magad a vásárlással várd meg a párod sétáljatok egyet közben nézzetek szét utánna egyetek valami finomat.


Mindennap csinálj meg valamit nem kell megeröltetned magad.

2010. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: egyik nap lusta vagyok, másik nap rendbe vágom az fél világot:)

De tényleg, nagyon változó. Ne legyen bűntudatod, ez teljesen természetes, főleg, hogy eddig dolgoztál és csak most adódott alkalmad, hogy egy kicsit pihenj. Hallgass a szervezetedre!

38 hetes kismama

2010. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Aludtam egy kicsit, utanna elmentem a boltba es most fozes kozben netezek, tvzek. A takaritas, mosas holnapra marad.

Nem szeretem haszontalannak erezni magam, es ellegge lehangol, hogy egesz nap nincs kihez szolni. Remelem par nap alatt belerazodok a "munkanelkulisegbe".

2010. szept. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!