Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom több pihenést...

Az orvosom több pihenést javasolt és már a sex is tilos, mert c:3100.29 hetes vagyok. Ez azt jelenti, hogy már porszívózni és takarítani se nagyon merjek? Mennyire szigorúan kell és lehet ezt betartani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Hát ne erőltesd meg magad, ha csak egy lábtörlőt akarsz kiporszívózni, azt óvatosan, de amúgy ezt már inkább a párod csinálja... Egyszerű apró házimunkák, amikhez inkább egy törlőrongy elég, azokat végezd, ha fáradsz pihenj le.

Ha tudsz kérj segítséget. NE most akarj ablakot pucolni..

2008. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit jelent, hogy c:3100, csak azt tudom, hogy én már 10 hetesen bevéreztem, feküdnöm kellett, s már attól majdnem elment a babám, hogy felhúztam a redőnyt (minden reggel vérzés volt tőle)

Vigyázz magadra.

2008. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az értékkel eltiltott a szextől, meg mindentől? Nekem a 16-ik héttől C:2100, és semmit nem mondott az orvos, csak hogy szedjek magnéziumot. De én ugyanúgy takarítok, porszívozom, órákat sétálok, én vásárolok be, és még lépcsőzöm is, szeretkezünk is, és még mindig egyben vagyunk, pedig most már nem lenne baj, ha kibújna a fiatalúr. De ha az orvosod eltiltott, akkor tartsd be, nem vitatom, ő jobban ért hozzá, csak furcsa, hogy annak idején engem nem tiltott semmitől. Boldog babavárást!39 hetes kismama.
2008. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!