Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet ugyanúgy...

Terhesség alatt lehet ugyanúgy takarítani, mint eddig?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, minden héten takarítok (konyha, fürdőszoba, wc, parketta felsöprés és felmosás, portalanítás, ilyesmik), ezt meddig szabad így folytatni? Nem árt a babának? Gondolom ha már nagy hasam lesz úgysem fogom bírni egyedül, de amíg birom, csinálhatom?
2011. jún. 3. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyit csinálj, amennyit bírsz.

Vegyszerekkel azért vigyázz. De egy egészséges terhességnek nem fog ártani, ha takarítasz.

2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha takarításról van szó, tárt ablakoknál tedd /amúgy is, ha nem vagy terhes/ egyébként nem árt. Arra azért figyelj oda, ha emelni kell, ha hajolva, hanem guggolj a tárgy mellé és combjaidból egyenes háttal emelj.
2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ne hajolva-----jav.
2011. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A terhesség vége felé azért a takarítás elég terhes lesz! :) Én nem kaptam segítséget, úgyhogy végig magam oldottam meg. Amire vigyázni kell (az előzőeken túl) a fertőtlenítők használata! Próbáld úgy megoldani, hogy minél kevesebbet lélegezz be!(Vagy csinálja párod?!)
2011. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alinaaa ***** válasza:
Próbáld meg szétosztani, hogy ne egy nap az egészet, mert én olyankor nagyon rosszul szoktam lenni esténként. Inkább minden nap, de keveset:)
2011. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 32 hetesen heti 2X takarítok , ugyanúgy mint előtte...

Annyi a különbség, hogy most elfáradok egy picit a végére,de ha arra várnék, hogy a párom takarítson akkor asszem megenne minket a kosz :-)

egyébként még jól is esik a mozgás, a terhesség nem betegség, bármit ami jól esik lehet csinálni, úgyis jelezi a tested ha elég volt, és pihenni kéne...

2011. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposan havat lapátoltam, egyszerűen nem bírtam nézni, hogy minden tiszta havas
2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!