Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. gyerköcömet varom. A...

A 3. gyerköcömet varom. A masodik egy eves. Amiota megszületett nem tudom miert, de nem vagyok kepes ugy takaritani ahogy azelött. Cak nezem a szetszort dolgokat es keptelen vagyok megmozdulni. Mi ez es mit tehetek, hogy olyan legyek mint azelött?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy gyerek után sem vagyok képes rendet tartani:)Te meg lassan 3 után...szerintem ezen ne is gondolkodj:)
2009. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lehet?3 után már meg sem próbálnék elpakolni és rendet rakni.Törődj bele ez egy jó ideig így lesz,mondj le a tiszta padlóról,szőnyegről,falról,ülőgarnitúráról,tiszta vasalt ruhákról,elpakolt konyháról....
2009. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúúú nekem is egy van és szó szerint feje tetején áll a ház és juliusban születik a második!Már előre félek!De én már nem foglalkozok a renddel ugyis szétpakol és sajnos nem a játékait rámolgatja hanem az edényeket lábasokat ruhákat!Elképzelheted mi van itt főleg amikor annyi erőm sincs hogy rá szóljak és ez mindennap így megy!Te se hergeld magad ha nem tetszik valakinek ne menjen hozzátok!Ennyi:):):)
2009. dec. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy depressziós vagy egy kicsit?
2009. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nem csak a babáknak tudható be. Én akkor vagyok így a takarítással amikor magam alatt vagyok. Egy idő után az ember ül a kupóc közepén és kedve sincs semmihez. Minden nap ugyanaz a rutin, 50* elpakolni a gyerekek után. Főzés, mosogatás megint takarítás.. Nálam a takarítási kedv sokszor a lelkiállapottal van összefüggéssel.
2009. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon arik vagytok!Mar azt hittem,hogy en vagyok egyedül lusta diszno.Pedig tenyleg unom marhogy minden nap ugyan az megy evek ota.Szorakozni egyaltalan nem jarok es ezert talan picit depis lettem.
2009. dec. 12. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Fel a fejjel, nálunk uez a helyzet! :-)

Örülök, ha a gyerkőcöket ellátom, megfőzök, mosok, játszok...A takarítás elég reménytelen! Ha valakinek nem tetszik csinálja meg helyettem, addig is lesz időm játszani a picikkel! :-)

2009. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!