Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35+3 napos kismami vagyok,...

Nikcsi kérdése:

35+3 napos kismami vagyok, csutortokon a vedonom megallapitotta, hogy beilleszkedett a baba, teljesen lent van a fejecskeje. Mennyi ido lehet meg hatra?

Figyelt kérdés
Vedonom szerint barmikor megindulhat 2 nap vagy akar 2 het mulva. Eleg sokat kemenyedek, fajdalmaim csak ritkan vannak. Csak arra lennek kivancsi (elsosorban tapasztalatokra), hogy mennyi ido lehet meg hatra a szulesig?
2008. szept. 20. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így szerintem nem lehet megmondani. Mi itt legalábbis biztosan nem, talán az orvosod. Ez annyi mindentől függ, hogy szerintem butaság lenne belemenni találgatásokba. Én 38. hétre szültem, pedig mindenki azt mondta, hogy biztos kihúzzuk 40. hétig. A szokásos keményedések voltak, semmi különös és egyszercsak elment a vizem és 5 perces fájásaim lettek egészen hirtelen. 6 óra múlva meg lett a fiam. Boldog babavárást!
2008. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi szepen a valaszt. Azert vagyok kivancsi egyeni tapasztalatokra, mert en nem Magyarorszagon, hanem Angliaban elek, es itt a szulesig nincs orvosi vizsgalat, szoval ez kilove. :)

2008. szept. 20. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 34-35héttől már jósló fájásaim voltak. 38hetes voltam mikor megvizsgált az orvosom és azt mondta pár nap,amit a védőnőm megerősített. Nagyon izgultam. Végül 40+3naposan szültem. Ne izgulj ezen. Az a bébi tudja mikor kell kijönnie. Könnyű szülést kívánok.
2008. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a 26. héten már fejjel lefelé fordult a babám, és a 32. héten a doki mondta, hogy teljesen lent volt a medencémnél a feje, amit éreztem is, minden lépésnél :-) a 39. héten született meg.
2008. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom valaszaitokat, sokat segitett! En is valami hasonlora tippelek, amit leirtatok, de azert jobb tobb szajbol hallani.

Kedves utolso valaszolo! Igen en is erzem mar minden lepesnel, nem tul sokat tudok mar talpon lenni, pedig ezidaig nagyon aktiv voltam. :)

Boldog babazast nektek! Remenyeim szerint par het mulva csatlakozom en is! :)

2008. szept. 20. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 33. héten már be volt illeszkedve a babám feje, és jóslófájásaim is voltak. A 38. héten szültem.

Szóval nem lehet tudni mikor szülsz, de nyugi, bennt nem fog maradni! :)

Könnyű szülést!

2008. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, en is valami hasonlora szamitok. :) Koszonom szepen a valaszt!

Szep napot!

2008. szept. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!