Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak hogy beforduljon?

Mit csináljak hogy beforduljon?

Figyelt kérdés
A 36. hétben vagyok és az uh-n az látszott hogy a babám keresztbe fekszik! :( Idáig fejvégi fekvésű volt!
2011. szept. 22. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feküdt harántban a lányom. Befektettek a kórházba és sokat kellett pihennem, szinte egész nap feküdtem és beszélgettem a babámmal hogy forduljon be.
2011. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is keresztbe fekszik, de sokat szokott mozogni még, bízok benne, hogy befordul magától. Felőlem az utolsó pillanatban is fordulhat egy nagyot, csak forduljon be valamikor :/

35hkm

2011. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy ha sokat forgolódik, esetleg a köldökzsinór rá tekeredik
2011. szept. 22. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni nem tudsz semmit, sőt ahogy írtad elő fordulhat probléma a köldökzsinór miatt, ha rosszul fordul. Nekem 36 hetesen így halt meg a babám, sajnos!
2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 32. hétig fejvégű fekvésű volt, aztán megfordult medencevégűbe, s 38. hetesen fordult vissza. Még neked is bármikor visszafordulhat. S szüléskor sem volt rátekeredve a köldökzsinór, s egészségesen született meg a 40. héten.

3 gyerköcös anyuka

2011. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is félek a köldökzsinór-problémák miatt, de mit lehet tenni, hogy ne forgolódjon már ennyit? Úgy látszik még van helye, nagyon aktív, pedig már igazán rápihenhetne a kijövetelre.... :/

35hkm

2011. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Részvétem a babád miatt! :(

Gndolom nehéz az ilyet feldolgozni! :(

2011. szept. 23. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a részvétet. Sajnos feldolgozni nem is lehet soha. Csak pozitívan gondolkozz, s akkor minden rendben lesz!!!!
2011. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!