Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frontok! Miért szülnek ilyenko...

Frontok! Miért szülnek ilyenkor többen? Mi a magyarázata? Tényleg érdekelne!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat Mindenkinek!
2012. nov. 27. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom mi az oka, de tényleg érdekes, hogy a melegfront a legtöbb esetben beindítja a szülést.
2012. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a frontok hatással vannak az emberi szervezetre,ezért kell figyelni az idősekre,kismamákra,és a gyerekekre is.Én sohase voltam érzékeny a frontokra,de mikor terhes voltam,a hideg frontok hatására mindig iszonyatosan keményedett a pocakom.Már 5 hónapos a kisfiam,és ez annyira megmaradt nála,hogy sokkal rosszabbul alszik ha hidegfront közeledik,nyűgösebb is.de csak ha hideg...Vicces az egészben az hogy 43 fokban szültem.
2012. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Várom a pénteki hidegfrontot. Utánaolvastam. A hidegfront növeli a görcskészséget és a szülés is tulajdonképpen egy nagy görcs.

Szó szerint ez volt írva több helyen.

Szóval hidegfrontnál ezért sok a szülés.

2012. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most ebben a hétvégi frontban bízom, ma vagyok 39+3hetes kismama :D
2012. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Én remélem még marad benn a Kisbabánk, mert még lenn dolgunk:)

Minden szépet és jót Nektek! :)

38 hkm

2012. nov. 28. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor én szültem csak úgy jöttek-mentek a frontok. A kiírt dátum után volt 2 hideg, 1 melegfront, sőt még egy telihold is. Semmi nem indította be nálam a szülést.
2012. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár a 6. válaszoló is lehetnék... :D

1 hét alatt hideg- és melegfront, telihold (ez már 40+ volt...): Baba csak nem akart kibújni...

2012. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tkata81 ***** válasza:
én is érzem ma nagyon, hogy jön valami, egyfolytában feszül a méhszájam. de én még nem akarok szülni, még csak 27. hét van. sajna itthon fekszem hetek óta és tényleg nagyon érzem ha hideg, ha meleg front jön :( aki várja hogy beinduljon a szülés, mert már annyi idős, annak hajrá! :) nekünk többieknek meg még maradjanak bent a picik :)
2012. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!