Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én 12 hetes terhes vagyok, de...

Én 12 hetes terhes vagyok, de érdekelne, hogy mennyire fáj a burokrepesztés? Milyen eszközzel repesztik meg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj, mert a burokban nincsenek érző idegek.

Egy olló szerú eszközzel csinálják, egyáltalán nem fáj.

2012. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A burok nem tartalmaz ideget igy a repesztes nem faj De a huvelyi vizsgalat kellemetlen lehet.
2012. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreztem belőle!

Egy kötőtű szerű valamit felfutott, azzal a burkot kilyukasztotta, majd ki ős húzta, és elöntött a meleg víz!

Fél perc sem volt, semmit sem éreztem, nem fájt!!!

2012. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Bizony, nem túl kellemes... Nekem csak úgy felnyúlt a doki kézzel (már ki voltam egy kicsit tágulva) és úgy tépett rajta egyet, vagy mi, elkezdett zubogni ki a víz és onnantól nagyon fájt. De miért érdekelhet ez Téged 12 hetesen? Egyáltalán nem biztos, hogy ezt neked át kell élned, nem minden szülésnél csinálják, inkább csak ha nem halad, evvel gyorsítják kicsit a tágulási folyamatot.
2012. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is nyilván csak az fájt, hogy a méhszájon átnyomakodott az ujjával. Nem tudom, de elég rosszul esett, ezt tudom.
2012. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, de nagyon kellemetlen volt:-/ Valami olló szerű izével csinálta, és nem sikerült neki elsőre, sem másodikra, sem hamradikra, sokadjára sikerült, én meg még rá is szóltam a dokira, hogy "mit izél már ott doktorúr?" Csak nézett rám. Nekem elég rossz volt, és annyira zavart, hogy bénázott. Meg is csípte a fiam fejét! Ott volt rajta a seb amikor megszületett.
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem csak azért érdekel,mert mindenre fel szeretnék készülni,mivel nem tudhatom,hogy milyen szülésem lesz.És nem szeretnék meglepit.Így inkább felkészítem magam erre is.Mivel nagyon félek a szüléstől,így próbálok minden verzióval ,,békét,, kötni.
2012. okt. 23. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Maga a burokrepesztés nem fáj egyáltalán, persze ha kézzel tágít előtte az nem kellemes, de nekem 3 ujjnyi tágulásnál megálltak a fájásaim és a doki egy kis szikével megrepesztette a burkot mindenféle fájdalom nélkül. Utána rögtön ömlik a magzatvíz, utána jönnek az erős fájások. Tehát maga a repesztés nem fáj.
2012. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ!!
2012. okt. 24. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már eléggé ki voltam tágulva, mire burkot repesztettek, szóval csak annyit éreztem, mint egy sima hüvelyi vizsgálatnál. Talán még annyit sem, mert csak azt a bigyót dugta fel. Utána meg olyan volt, mintha bepisiltem volna, folyt ki a meleg magzatvíz.
2012. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!