Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a méhlepény 1 óra...

Szülés után a méhlepény 1 óra 30 perc után jött csak ki, ez baj?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem.de a hasam akkora mint egy 6-7 hónapós terhesnek!nem puha pegyhüdt,hanem feszes kemény.nemtudok már mire gondolni!komolytalan válaszok nem érdekelnek!
2012. nov. 4. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A szakember szerint van amikor orvoshoz kell fordulni vele:

"A restus diastasis mértéke hosszában elérheti a 10-12 cm-t is,

Széiességét tekintve a 3-4 Cm-t, mely esetben már szakorvoshoz kell

fordulni. Az ettöl kisebb mértékü elváitozás nem fájdalmas. gyal-:ran csak

egy elödomborodásként jelenik meg a has középvonaiában, arnikor

felernelkední próbálunk, A rektus diastasis azonban - a hasizmok

testtartásban játszott szerepe miatt - közvetett módon megbújhat erös

der:-ík, ìlletve hátfájás mögött."

gugliban rá lehet keresni

Hasizomproblémák a gyermekágyi időszakban - Hock Márta

2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szóval ez egy elég alapos cikk ,érdemes megnézni ;)
2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 10-es válaszoló megírta az igazságot.Kedves 6-os én sem bántani vagy sértegetni akarlak ne érts félre.A kor amit írtam,sokan szülnek 30 felett,40 körül.Én 42 vagyok 3 gyermek édesanyja.A korra ezt írtam.ÉN 165cm 59kg vel kezdtem a terhességet. 71kg voltam szülésnél.Most 64-65kg vagyok akkora hassal mint amekkorát a kedves kérdező írt.Igen elkeserítő.És amit a kedves 10-es írt picit megnyílt a hasizom vagy hasfal.Látható az ék alak.A másik két gyermekemet 21 és 23 évesen szültem (házasság) után.Én is úgy jöttem ki a kórházból hogy nem is látszott a szülés.Tudom miről beszélsz.Most 8 hós a babám és szopik igen sűrűn szerencsére van bőven tej.Addig nincs műtét és ezért nem is megyek sehová.Ha vége a szoptatásnak majd rendbe szednek.Most a pici az első.Itthon szoktam tornázni amennyit tudok ezzel a hassal....
2012. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Köszönöm a kis történetet. Így már érhető amit írtál. Nincs harag. :) Énsem akartam senkit megbántani, a kérdés rövid és tömör volt. Ezért bármire fel kell készülni. A te esetetben teljesen igazat adok neked és helyeslem azt amit csinálsz, ahogy csinálod. Mindig a gyerek az első! :). Üdv.
2012. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat mindenkinek!amúgy 34 éves vagyok,a 6 gyermekem van,minden szülésem után kb.lefogytam 6 hó után de most nem megy!nem zabálok.van mit tenni itthon enyi gyerek melett.62 kg-mal kezdtem és 85kg-mal szültem!nincs idöm egyszerüen dokihoz menni.de jó lesz mostmár mert nagyon zavar!
2012. nov. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!