Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férfiak, bent voltatok a...

Férfiak, bent voltatok a szülésnél?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? Megbántátok? Bemennétek újra, vagy inkább másra bíznátok a feladatot?

Remélem, hogy azért van itt néhány férfi is, és kapok választ a kérdésemre.

Köszönöm előre is!


2012. okt. 22. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

..."aki szereti a feleségét, az bent van a szülésnél"...


Ne haragudj, de ez hülyeség...akkor régen senki nem szerette a nejét?Az én férjem "csak" a vajúdás alatt lesz bent, ezt megbeszéltük.Ő így szeretné és nekem az is elég, hiszen az a hosszabb idő.Nem akarom belerángatni semmi olyanba, amit nem akar.Kérdező! Ezt minden férfi máshogy éli meg...valakinek bejön, valakinek nem.(mert már hallottam olyat, aki megbánta)


Szóval ezt neked kell eldönteni!


37 hkm

2012. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

üdv.

én is férfi vagyok, igaz még csak "úton a baba", a nejem 39 hetes kismama, szóval bármelyik pillanatban jöhet.

Én tuti hogy bent leszek, semmi pénzért ki nem hagynám!


Apám mesélte hogy ő bent volt a születésemnél, és nagyon örült hogy bent volt mert óriási élmény!

2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok :)

Mi úgy beszéltük meg hogy a férjem nem lesz bent a szülésnél.Ő sem és én sem szerettem volna,sőt én senkit nem akartam a szülőszobán látni az orvoson és a szülésznőn Stb. kívül.Ha lesz 2. babánk akkor is egyedül megyek be szülni,apuka meg a váróban várakozik és amíg járkálhatok kimegyek hozzá :D

2012. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nő vagyok. Mi anno úgy beszéltük meg a férjemmel, hogy a vajúdáskor benn lesz, ha nem bírja (szenvedésem, vér látványa stb.), akkor kimegy. Ehhez képest: végig extázisban közvetítette, hogy: "már látom a fejét", "van haja" stb. Azt, hogy Ő vághatta el a köldökzsinórt, mindennél többre értékeli.

Sokan attól félnek, hogy onnantól a férfi nem tud "úgy" ránézni a párjára. Hát ez sem igaz!

De nyugi! Ha úgy gondolod, menj be a pároddal, fogd a kezét, aztán ha mégis úgy gondolod, hogy nem bírod tovább, még mindig kimehetsz! Addig is ott vagy Mellette, az is nagy segítség!

Minden jót Nektek!

2012. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!