Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés érzéstelenítővel vagy...

Szülés érzéstelenítővel vagy nélküle? (Milyennel? ) Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én kétszer szültem, egyiknél sem kértem semmit, apás szülés volt, ő a fájdalomcsillapító :-)
2012. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen a fájdalomküszöböd..meg,h ott van-e lehetőség gerincérzéstelenítésre,v csak gáz,de sztem elviselhetőbb sokkal,ha kapsz vmit(3x szültem apásan)
2012. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fájdalomküszöböm szinte nincs is.És melyik fájdalomcsillapítóval?Mondjuk még nem tudom ott milyenek vannak.35hkm
2012. okt. 19. 17:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a nőgyógyásznál, hogy van-e lehetőség epidurális érzéstelenítésre. Én csak ajánlani tudom, de előre jelezni kell ha úgy akarsz szülni. Az első gyerekemet úgy szültem, most úgy néz ki nem biztos, hogy lesz erre lehetőség sajnos..
2012. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tudom javasolni(amit látom teszel is:)),nézz/kérdezz utána,főleg az orvosnál,hogyan működik stb.

Előre nem feltétlen lehet eldönteni.Én úgy mentem a szülőszobára,hogy lehetőleg fájdalomcsillapítás nélkül szeretnék szülni,nagyon idegenkedem a tűtő..:(Bár többször is volt olyan pont,hogy majdnem kértem,de aztán kibírtam:)

Szerintem abszolút egyéni

2012. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 timszy25 ***** válasza:
81%
Én fájdalomcsillapító nélkül szültem nagyon ellene voltam annak hogy engem a gerincemnél szurkáljanak meg nem is volt rá lehetőség.Mostmár azt mondom a következőnél biztos fogok kérni:)
2012. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég magas a fájdalomküszöböm, de az oxi olyan fájásokat csinált, hogy már az apa könyörgött, hogy kérjek epidurálist. Végülis nem bántam meg, mert nem is a szülés volt olyan szörnyű, hanem utánna másfél órát stoppoltak kívül-belül.
2012. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Fájdalomküszöböm nulla, mégis jobban irtóztam attól, hogy a gerincemet szurkálják, hogy nem kértem semmit. Oxit kaptam, senkinek nem kívánom azt a 2 órát, de inkább az, minthogy félreszúrjanak és lebénuljak!
2012. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én már egy kis fájdalomtól jajjogtam,ilyen vagyok,nem bírom elviselni még a sima fejfájást sem. Mégsem kértem semmit szülésnél,pedig oxira voltam kötve és azt hittem ott halok meg,de két fájás között olyan jól voltam,hogy beszélgettem. Pedig egyből 3 perces fájásaim voltak,ujjal is tágítottak,az volt a legrosszabb. Sőt,kaptam egy koktélt,amitől még gyorsabban tágultam és gondolhatod,hogy ez sem épp könnyített a helyzeten... :) nem bántam meg semmit,baromira fájt,de azt mondom simán túl lehet élni. Mondjuk nekem 6 óra volt az egész,ebből 4 órán át szenvedtem a végén. 5.nyomásra meglett a babám.szerintem azért is ment ilyen gyorsan,mert nem kértem fájdalomcsillapítót.úgyhogy én,a nagy nyavalygós is azt mondom,hogy egyáltalán nincs szükség semmire,végig lehet minden nélkül csinálni. A következő babánál is remélem,hogy ilyen gyors lesz és akkor sem fogok semmit sem kérni,az tuti.
2012. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

EDA!!!!

Százszor is :-)

2012. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!