Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés, de hogyan és...

Hőmérőzés, de hogyan és milyennel?

Figyelt kérdés
Egy éve,hogy védekezés nélkül vagyunk együtt a férjemmel.Kimondottan nem hajtottunk rá,de még sem jött össze.Most voltam orvosnál,mondta figyeljem a peteérésem,hőmet stb.aztán 3hónap mulva elküld további kivizsgálásokra.Azt szeretném kérdezni,hogy lehet hülyén hangzik de lehet rendes lázmérővel is?Hüvelybe?Minden reggel ugyannabba az időpontba?Ha fent van akkor szexeljünk?Az nagy baj ha reggel nemtudunk együtt lenni?Neharagudjatok a sok kérdéssen de kicsit még tudatlan vagyok ebben.Köszönöm
2012. aug. 7. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A hagyományos higanyos a legjobb erre a célra, minden reggel közvetlen ébredés után ugyanabban az időpontban, hüvelyben vagy nyelv alatt legalább 3-5 percig kell mérni. Ha leesik akkor kell szexelni. De a legjobb a középidőben kétnaponta.
2012. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Végbélben is lehet mérni, nekem azt tanácsolta a doki. Talán megér egy próbát a spermavizsgálat is...
2012. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!