Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés mindennél jobban...

A szülés mindennél jobban fáj? Pl csonttörés

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:36
1 2 3 4
 31/35 Bogoj válasza:

szülése válogatja.

én ugyan nem tudhatom, mennyire fáj, sosem szültem, de mindkét gyerekem születésénél ott voltam, elvágtam a köldökzsinórt. Az első után azt mondta a feleségem, hogy jöhet a következő. A második után azt, hogy soha nem akar több gyereket...

2012. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
73%
én férfi vagyok tehát nem tudom,de egy dolgot szabad legyen megjegyeznem vannak sokgyerekes anyák , és láttam már olyan nő arckifejezését akivel tudatták,hogy soha nem lehet saját gyereke..............
2012. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a derekam fájt,azt hittem ketté szakad! De nincs két ember,akinek minden ugyanúgy zajlik le egy szülésnél! Mindenkinek tűrőképességétől függ és a hozzáállásától!
2012. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
29-es miért hiszi azt mindenki, hogy ha császár akkor nem vajúdik az anya??? Amikor haza jöttem a picivel a 3 gyerekes szomszédom azt mondta milyen jó nekem, hogy császárral szültem... erre megtudtam a három gyerek összesen 13 óra alatt megvolt... én 8-10 órát vajúdtam mire gondok lettek és vittek a műtőbe, utána frankó hashajtás, varratszedés, nehezen meginduló tejbelövellés, otthon két hétig ömlött a hasamból a genny, antibiotikum miatt elment a tejem... na erről ennyit, hogy a császár nem szülés, meg hogy csak kivették belőled a gyereket szövegek...ha tudod, hogy császáros leszel ( faros..)akkor is hagynak vajúdni, mert a babának kell a stressz a születéshez....ENNYI
2012. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
bocsánat előbbi vagyok, 21-esnek szól és a többi hitetlennek
2012. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!