Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május 25-re, vasárnapra...

Május 25-re, vasárnapra vagyok kiírva, császároznak 100%. Hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Készülj,hogy végre megla´tod a babádat,és valsz.fájni fog majd az elsö felállás.Èn természetesen szültem,de barátnöm mondta,hogy minnél gyorsabban fel kel egyenesedni,mert könnyebben gyógyul a seb.Beszélj a védönöddel róla.
2008. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem előbb be fognak fektetni?
2008. máj. 15. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is császáros voltam. április 8-án szültem bár nem volt betervezve. Az első nap nem kellemes, de próbáld meg és ne hagyd el magad. Próbálj mozogni annyit, amennyit tudsz. Ja és az első felálláskor próbálj meg minél gyorsabban felállni. Utána már sokkal jobb lesz.
2008. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a császárosokat általában egy nappal előbb befektetik.
2008. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy legalább előző nap be kell menned, de lassan akkor tisztázd le a dokival, és a kórházzal:-)

ÉS ne félj.-) Te legalább tudod, mikor látod meg a babád, én még csak izgulok, hogy melyik pillanatban szülök:-)

2008. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tehát szerintetek szombaton befekszem és vasárnap anyuka leszek???vasárnap dolgoznak a dokik?? :-)remélem!!!!!

amennyi pénzt belefektettem!!

2008. máj. 15. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3 hete császároztak, a lényeg, hogy hamar fel kell állni. A Barossban szültem , ott pár óra után kötelező volt felállni és megtenni kb. 6 métert (a mosdóig és vissza), az elég szörnyű volt, az első nap elég húzós, de minden nappal könnyebb. Hát mégis csak egy hasi műtét. De különben teljesen egyéni ki hogy éli meg. Nekem a sogórnőm is császárral szült ő még hetekig görnyedten járt és szenvedett, én már másnap elég jól voltam...(anyukám szerint szuperül néztem ki :-)).

Sok sikert! Kitartás!

2008. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Barátnőm is programozott császárral szült, de neki nem kellett befeküdnie hamarabb. Megvolt az időpont, reggel éhgyomorra kellett bemennie. Bekötötték az infúziót neki, aztán borotválás, bekötötték az epidurált, és feltették a katétert. Pár perc múlva felsírt a kislánya. Utána összevarták, megfigyelés...stb. Azt én is láttam a kórházban, hogy felkeltették őket 6 óra múlva, segítettek lezuhanyozni és felöltözni. Utána igazából csak a testtartásukról lehetett látni, hogy csaszisok voltak. Tényleg az a lényeg, hogy mozogj vele sokat, az emeléssel finoman bánj, bár ugye a babát (ha rooming-in) neked kell ellátnod, de mindenki azt mondta, hogy az első nap után sokkal könnyebb, és jobb is, hogy nem hagyták el magukat, mert aki nem kérte a babát (bent hagyta a nővéreknek), sokkal rosszabbul volt.

Ha rosszul érzed magad, gondolj a babára, és sokkal jobban leszel! Kitartás!

Szép szülést!!! :o)

2008. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!