Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Törvényszerű, hogy szülés...

Törvényszerű, hogy szülés előtt belassulnak a babák, vagy van itt olyan, akinek a szülést megelőző napokban is ugyanolyan aktív volt a picinye?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Alltalaban lelassul a mozgas, mert kicsi lesz a hely. En negy gyermeket szultem es volt pelda mind a kettore. Arra is, hogy utolso napokban mar alig mozgott odabent a kicsi, es arra is, hogy meg szules kozben sem hagyta abba egy percre sem. ;-)
2012. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én gyerekeim nagyon aktívak.Mindkét kisfiam(2 terhességből)még a vajúdás alatt is "táncolt",és addig is állandóan.Most kezdtem a 38. hetet a 3. babámmal,de egy percre nem áll meg a kis csaj.Már valamennyire kinyíltam,a nyákdugó is megyeget,keményedek is,de ő meg nem állna.A CTG-n is csak úgy zúg néha a gép,akkorákat ugrik.
2012. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4-5 órával szülés előtt még majd kirúgta az oldalamat. Igaz a kitolás alatt is rúgkapált, gyorsan ki is bújt, sőt amikor felemelték még rúgott egy nagyot, telibe is trafált ott, ahol a legérzékenyebb. Csillagokat láttam. Ez egy általános elv, de minden baba másképp csinálja.
2012. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatok megosztását!:) akkor erre nem alapozok,bízom a holnapi frontban,hogy kihozza a csöppömet. (egész nap hullámzik a pocak,ctg-n nekem is zúgott nagyokat a gép :))

Minden jót mindenkinek,boldog babavárást,könnyű szülést!

2012. szept. 12. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám még vajúdás alatt is rugdosódott :) Semmi jele nem volt,hogy meg fog indulni a szülés.
2012. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!