Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülés után lehet ugyanol...

Sima szülés után lehet ugyanolyan jó a szex, vagy tényleg sok minden változik? Intimtorna segít?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már!De én elsőt császárral szültem,sajnos,akkor nem érdekelt ez a dolog,de most hogy császár után úgymond ott nem bántottak,kíváncsi vagyok ha sikerül simán szülnöm,mire számítsak!
2010. dec. 6. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én simán szültem. Utána 3-4 hónapig borzalom volt, de azóta sokkal jobb. Nem úgy értem, hogy "most, a szüléssel érzetem át, hogy milyen csodálatos a testem" meg hasonló blalblák. Egész egyszerűen valahogy fizikailag jobban érzem a dolgokat. Nem tudom miért van ez, de örülünk neki.


Ja igen, és szülés előtt csináltam Kriston tornát.

2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem vágtak nagyon, össze-vissza varrtak kb. 5 hó volt amire nem volt gond . addig fájt.
2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés után első alkalommal fájt az együttlét. Onnantól kezdve minden ok., sőt nekünk is jobb lett, ahogy az első válaszoló írta :-) Üdv, és minden jót Neked!
2010. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett a szex (már amikor van egyáltalán),mert előtte nekem túl szűk volt,és emiatt sok pozíció fájdalmat okozott.
2010. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 héttel a szülés után már szexeltünk a férjemmel, 3 hónappal a szülés után éreztem úgy, hogy a testem olyan, mint a terhesség előtt volt. Addig hébe-hóba éreztem a varrás helyét. És féltem is a szeretkezések alatt, nem tudtam elengedni magam teljesen, pedig óvatosan csináltuk. 3 hónappal a szülés után viszont már nagyon jó volt, sőt, ahogy az első válaszoló írta, én is jobban érzem. Valahogy intenzívebb érzés, és az orgazmus is erőteljesebb. Előtte én is elég szűk voltam.
2010. dec. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor kicsit megnyugszom!:)
2010. dec. 7. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi volt a babám, nem vágtak nem repedtem. Kérdeztem férjem, hogy szerinte változtam-e, ö azt mondta, nem vesz észre különbséget. En mintha szükebnek érezném a "bejáratot" meg a hüvelyemet, de biztos kicsit érzékeny azota, de fájni nem fáj.
2010. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett a szex, a férjem szerint ugyanolyan jó, mint eddig. :)
2017. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!