Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ugyanolyan maradt...

Szülés után ugyanolyan maradt a nemi szervetek, mint amilyen szülés előtt volt?

Figyelt kérdés
Ha nem, miben változott? Elsősorben kinézetre gondolok..
2010. jan. 14. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon hamar regenerálódik. Ebben a különféle hormonok segítik. Nekem 4 szülés után is ugyanolyan :)
2010. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is teljesen ugyanolyan maradt, teljesen rendbe jött.
2010. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ugyanolyan, csak hamarabb elélvezek,mint régen :)
2010. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem egészen ugyanolyan sajnos,egyszer szültem eddig
2010. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 15:08-as válaszoló!

Miben lett más? És mikor szültél?

Azért tettem fel a kérdést, mert én is "megváltoztam", és nagyom bosszant.

A többi választ is köszönöm, örülök, hogy nektek jól alakultak a dolgok, főleg, hogy valakinek még hamarabb is lesz orgazmusa ;) !

2010. jan. 14. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is megváltozott.És én is egyszer szültem.
2010. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezhetem mikor szültél? Volt gátsebed?


Én az első 2 hónapban éreztem, hogy túl szűk lettem, de mostanra már (8 hónapos a kisfiam) kívül-belül normálisnak érzem magam. Bár a Ph értékem az olyan lett, mint a hullámvasút, hol túl savas, hol nem...:S

Adj még egy kis időt magadnak, hátha visszaváltozik.

2010. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is minden ugyanolyan!Kívülről sem látszik semmi.Egyszer szültem.
2010. jan. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre az enyémen, hogy a hüvely fala mintha kicsit kijjebb esett volna. Azelőtt sosem láttam, hogy a hüvelyemnek redős a fala, most meg látom a tükörből. Ezt már terhesség alatt is észrevettem, akkor arra gondoltam, biztos a baba súllyától. a doki sokszor látta, nem mondta, hogy valami rendellenes lenne rajta. Most megyek majd 6 hetes kontrollra, majd rákérdezek, hogy jó-e az ott úgy.
2010. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 11:49-es!

Hát pont ez az elváltozás van nekem is! Nekem ugyan csak a gyermekágyi időszak alatt alakult ki, de úgy is maradt :( Most 11 hetes vagyok. A 6 hetes kontrollon a doki nem tulajdonított neki jelentőséget, pedig engem rettenetesen zavar! Utánaolvastam és úgy néz ki, műtéti úton korrigálható csak. Nagyon el vagyok keseredve!

Úgyhogy te faggasd ki a dokidat alaposan és ha nem nagy kérés, írd meg nekem, hogy mit mondott! Előre is köszönöm!

2010. jan. 15. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!