Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ugyanolyan maradt...

Szülés után ugyanolyan maradt a nemi szervetek, mint amilyen szülés előtt volt?

Figyelt kérdés
Ha nem, miben változott? Elsősorben kinézetre gondolok..
2010. jan. 14. 10:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 23:33-as!

Köszönöm a bíztatást, de sajnos nincsenek illúzióim! Ja, a gátsebemről még nem is beszéltem... Szépen összeforrt, csak rövid lett (pár öltés lemaradt), úgyhogy tátongok is rendesen! Azt is műtéttel lehet csak szűkíteni. Viszont belül rendben vagyok teljesen, REMÉLEM!

2010. jan. 15. 16:24
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 23:33-as!

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy azt miből gondolod, hogy túl savas vagy? Az nem lehet baj, nem? Az ellenkezője annál inkább!

2010. jan. 15. 17:32
 13/16 anonim ***** válasza:
23:33-as vagyok, onnan gondolom, hogy pirosak az ajkak, és túl érzékenyek is. Ráadásul a páromnak is pöttyös lesz a feje, az ott...De csak akkor, ha érzem én is. És már rögtön aktus után jelentkezik nála. Tehát ismerjük, tudjuk, és vettem is intim mosót, azóta nincs ilyen problémánk.
2010. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most hogy mondjátok, én is megnéztem, és egy pincurkát nekem is lejjebb van a redős része. De a párom érzetre nem panaszkodott! :)
2010. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15:08-as vagyok. Igen, nálam is mintha a hüvejfal lejjebb esett volna és belóg a hüvelybemenetbe, és mostmár nem olyan "egyenes" a befele vezető út. Nekem a pisi lukam is mintha lejjebb került volna, és sokszor elcsöppen ha tüsszentek vagy nagyon megeröltetem magam. Luktól lukig vágták a gátam aminek a helye is látszik nagyon. Sajnos az együttlét is sokszor kellemetlen nekem, de férjemnek nincs gondja. A kontrollon kérdeztem az orvost hogy miért néz így ki stb, azt mondta ez normális szülés után és hogy vissza fog húzodni. Hát 5 hónapja szültem de nem látok semmi változást :(
2010. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves "15:08"-as!

Sajnálom, hogy ilyen kellemetlenségeid vannak! De ne hidd el a dokinak, hogy maguktól rendbe jönnek a "dolgok", ha eddig nem gyógyultál meg! Sőt, még rosszabbodhat is! Biztos férfi. Fogadott doki? Elég érdektelennek tűnik. Még azt se mondta, hogy intimtornázz? Szerintem nézesd meg magad egy másik dokival! Ez nem egy elfogadható állapot!

2010. febr. 9. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!