Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a férfiaknak is...

Szülés után a férfiaknak is ugyanolyan érzés a szex?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mire érted ezt, a férfiak ugyanis nem szoktak szülni.
2008. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom az együttlétre érti....Az én párom nem panaszkodott,bár az tény,h szülés után jóval kevesebbet és "programozottan" megy csak az együttlét,meg szülés után 6 hétig nem ajánlott,ami nem tudom a férfiakat mennyire viseli meg általában.Én speciel gondolni sem tudtam majdnem jó 5 hétig a sexre,mert mindenem fájt....Az első együttlétek is elég fájdalmasak voltak a szülés "következményeként",most 3 hónapos a picur,és nálunk most álltak helyre a "dolgok"!Mostmár én is ugyanúgy szeretném,mint szülés előtt,és már az együttlét alatt sem kell anyira vigyáznia a páromnak,mert már nincs közben fájdalmam!De a szülést persze minden nő másképp éli meg-nem a lelkiekre gondolok elsősorban,hanem a fizikai fájdalmakra,szövődménykere,és ehhez a férfiaknak kell alkalmazkodni,nem lehet csak úgy spontán nekiugrani a másiknak,mert az a nőnek igenis fájdalmat okozhat.De persze lelkiekben is vissza kell "állnia a nőnek" a régi kerékvágásba,szerencsére ez nálunk én úgy érzem mind-mind hamar ment...Olvastam már olyat,h valakinek 6-8 hónap után sem volt a régi a "házas élete",bár az tény,h ugyanolyan sosem lesz,mint előtte-a spontanitás hiánya miatt-de ettől függetlenül nem lett rosszabb..Sőt!!!

Szóval ezektől a lelki s fizikai dolgoktól fog sztem függni,h a férfinak milyen érzés a sex szülés után...Bár én ezt a saját szemszögemből írtam le,de szerintem így van...

2008. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet hogy a kérdező arra gondol, hogy odalent a dolgok helyreállnak e ugyanúgy? Szóval, hogy a kitágult hüvely mennyire húzódik vissza..

Hát ez egyénfüggő szerintem és intimtornázással sokat lehet segíteni rajta.

Barátnőm is annyi idős mint én (27), és gátvédelemben szült, szegénynek eléggé kinyúlt emiatt mindene odalent és sok belső varrata lett:(

Nekem gátmetszésem volt, és jól varrtak össze szerencsére, és intimtornáztam is. Nagy megkönnyebbülés volt, mikor a 6 hét elteltével a párom azt mondta mikor végre volt köztünk vmi, hogy nem érez semmi különbséget.:)

De pl. egy másik barátnőmnek pont hogy nagyon szűk volt a hüvelye és rendszeresen fájt neki a szex, aztán szülés után mivel tágult kicsit, sokkal jobb lett mindkettőjüknek az egész.


Félreértés ne essék, nem a gátmetszést akarom hirdetni, csak velünk így volt(van.)

2008. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az érdekelt igazából amit a harmadik válaszoló írt... Hogy éreznek-e a férfiak tágulást vagy hasonlót. Ha valakinek van még erről tapasztalata írjon. Férfiak is :)
2008. dec. 28. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én is pont azt hallottam, amit előttem írt valaki, hogy a gátvédelemnek azért van ilyen kellemetlen mellékhatása is. Nekem nagyon nagy volt a babám, és kellett vágni. Utána a doki jól összevarrt, most még szűkebb vagyok mint előtte. Szóval nálunk nem volt ilyen baj. Viszont vagy jó 5 hónapig nem tudtam élvezni a szexet. Síkosító ajánlott!

2008. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Én 3,5 hónapja szültem. A szex kb. a 8-10. héttől jó nekem is. A férjem szerint minden oké, nem lettem tágabb vagy ilyesmi. Sőt, a síkosítót azért még most is használjuk.

Amúgy nekem is gátmetszés volt.

2008. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!