Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés ( nem csaszar) utan...

Szülés ( nem csaszar) utan mennyi idővel lehet elkezen tornazni es uszni jarni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az úszással tutira ki kell várnod a hat hetet!! Annyi idő míg helyreáll bent minden, akkor is, ha nem vérzel már, vagy csak enyhén rózsaszínesen folydogálsz!! A tornát nem tudom.

Boldog babázást! :o)

2008. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem szülés utáni napon már javasoltak nagyon enyhe tornát, amit fokozatosan erősítettünk be, talán ennek is köze van ahoz, hogy szülés után 3 nappal márúgy éreztem magam mint 1 éve :) úszni csak a 6 hetes kontroll után, ha a doki is áldását adja rá! ezt nagyon fontos betartani, komolyan!
2008. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babád hathetes kora előtt szerintem se ússz, na meg nem tudom, hogy ez a tejre milyen hatással van (én nem tudtam szoptatni), de szerintem a hideg víz biztos nem jó neki. Én akkor kezdtem el úszni, amikor már 3 hónapos lett a fiam, ennyi idő kellett nekem ahhoz, hogy úgy összeszokjunk, hogy még az úszást is be tudjam illeszteni a napirendembe. Tornázni szerintem lehet, amikor már úgy érzed, hogy elég erős vagy hozzá, persze mindent csak fokozatosan. Te érzed, mennyit bírsz.
2008. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!