Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van még mindig hálapénzm...

Miért van még mindig hálapénzmizéria a szülésnél?

Figyelt kérdés

Több kérdést is olvastam, hogy mennyit adjanak az orvosnak, szülésznőnek stb.. (Persze az más ha valakinek fogadott dokija v. szülésznője van)

A pénzt úgyis távozás előtt adják oda, addigra már megszületik a babó el van látva ő is az anyuka is, mégis sokan paráznak, hogy ha nem adnak rosszul bánnak majd vele.(Én nem fogadtam dokit se szülésznőt, és meg voltam elégedve, többet láttam orvost mint az akinek volt dokija és nem adtam és a második gyereknél sem adnék hálapénzt)


2008. máj. 10. 11:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az a doki akinél szültem, évente legalább kétszer nyaral, télen ugye siel, és amilyen kocsival jár...

Az iwiwen láttam

2008. máj. 11. 21:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak:-Hogy hívják a dokidat,aki fö orvos,magánrendelöben fogad,e´s nem kér pénzt??????

Szerintem sokan a´tpa´rtolnának hozzá.

2008. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy vidéki kiskórház főorvosa, amit szinte mindenki lenéz, hogy hogyan lehet ilyen helyen szülni. Sokkal jobban bánnak itt az anyákkal mint egyes "alternatív" kórházakban. Mindenki olyanban akar szülni, jóhogy drága. Dicsérik a Szent Imrét, de itt olvastam, hogy apuka nem mehet a vajúdóba sem, akkor miért nem hiszik el hogy a vidéken szülni sem rossz. A terhességem idején a városi barátaim mind azt érzékeltették velem, hogy azért nem szülök nagy kórházban mert nem tudom megfizetni a jó szülést. Ennek ellnére ők megbánták, hogy elmentek máshová szülni. Fizettek a csecsemősnek, hogy segítsen, fizettek a szülésznőnek hogy foglalkozanak velük, és még ki tudja kinek...
2008. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!