Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
A fogadott oorvosomról sokaktól azt hallottam,h eléggé a természetesség híve és ezért sokszor túl sokáig vár a gátmetszéssel ami a legtöbb kismamánál szakadással járt! hogy beszéljek vee erről?inkább a gátmetszés minthogy szétszakadjak !Eddig mindenki dicsérte de most a vége felé,h tközeleg a szülés csak most kezdték el mondani a kismamái:S
2008. máj. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem kerek-perec mondd meg neki, hogy te gátmetszést szeretnél.

én is már írom össze amik eszembe jutnak , hogy miket kell feltétlen megbeszélnem az orvosommal.

28hetes kismama

könnyű szülést kívánok

2008. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, simán mondd meg neki, hogy szeretnél gátmetszést.

Akkor inkább legyen, mint hogy szakadj...

Vagy szólj a szülésznőnek, hogy figyeljen, és szóljon, ha úgy gondolja kell, és akkor kérd meg a dokit, hogy vágjon, mert nagyon feszülsz...

De a te kívánságod kell legyen számára a mérvvadó

2008. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az esetek túlnyomó többségében szükségtelen a gátmetszés! Ezt csak az ilyen harmadik világbeli civilizálatlan kórházakban csinálják, mint amilyenek sajnos legtöbbször Magyarországon vannak. A gátrepedés megfelelő gátvédelemmel és már a várandósság alatt elkezdett intimtornával elkerülhető. Ha mégis keletkezik egy pici sérülés, az sokkal kevésbé rossz, mint az indokolatlan gátmetszés! Általában csak felületi. Az, hogy szétrepedéssel riogatják a nőket, csak a begyöpösödött orvosok hülyesége. Ugyanis ha végre rájönnének a nők, hogy a szülés teljesen természetes dolog, akkor kevesebb szükség is lenne a "mindenható" dokikra. Az meg nekik ugye nem nagyon áll érdekükben, már csak anyagilag sem...
2008. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!