Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mondjak az orvosnak mikor...

Mit mondjak az orvosnak mikor átadom a pénzt! Ti mit mondtatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy köszönöm képeslapba raktuk amit egy boritékba.Azt átadtam neki és megköszöntem a segitségét.
2009. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megköszöntem a segítségét, és a kedvességét!
2009. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én előszőr már 15 éve szültem (azóta még kétszer)

Nem szeretem a zavaros dolgokat én megkérdeztem az orvost az elején, hogy mennyiért vállal el, mondott egy összeget (illetve kettőt a havi vizsgálatra és a szülésre) és pontosan annyit adtam neki.

Amikor műtétem volt tavaly, akkor is benemtem a dokihoz, akivel műttetni akartam magam és megkérdeztem, hogy mennyiért vállalja. Ő is mondott egy számot, annyit kapott.

Nem szeretem ezt a zavaros, borítékátcsúsztatós, odanemnézős mentalitást. Eddig akárhány orvossal volt dolgom mindenkinél megkérdeztem, hogy ezt a feladatot mennyiért vállalja és annyit kapott.

És a kérdésre válaszolva, azt mondtam, hogy itt a megállapodott összeg, köszönöm.

2009. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én 09.09

És én adtam a legkevesebbet a szobában, tehát nem kell attól félni, hogy az orvosok szönyű összeget mondanak. De így tiszta a dolog, nincs félreértés.

2009. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönjük szépen a doktor úrnak a segítségét, és a közreműködését, a szülés levezetése kapcsán. " :))

35 ezret kapott, fogadott doki volt.

2009. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Köszönök mindent doktor úr. Ennyit mondtam többet soha az életben nem megyek hozzá, mert jó kiszúrt velem, így 30000 kapott. Fogadott doki volt. Egy borosüveg mellé raktam a pénz.
2009. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen a segítségét, és hogy türelmes volt velem.
2009. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
14.08-as vagyok. Most mi rosszat írtam. Azt, hogy kiszúrt velem, vagy a borosüveg? Nem tablettás bor volt és díszcsomagolásban adtam át. Komolyan ez már undorító ami itt megy.
2009. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm az egész terhesség alatti segítséget, v. mindent köszönök.
2009. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!