Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak...

Mit mondjak az orvosnak akkor, ha még nincs választott nőgyógyászom, és szeretnék "válogatni", tehát nem szeretném egyből azt, hogy pl. beírjon a naptárjába?

Figyelt kérdés
12 hetes kismami vagyok, eddig Pesten kezeltek, de ott nem vezetnek le szülést, kell keresnem egy jó nőgyógyászt (most éppen problémám is van-fertőzés talán...). Már vannak tippjeim, akiket szívesen megnéznék, de nem tudom, hogy kell ilyenkor -először- odamenni az orvoshoz, hogy mondjam el, hogy még csak keresgélek. Bocsi, kicsit tartok a kellemetlen szituációktól, nem tudom, mit kell mondani, azért kérdezlek Benneteket ilyen szájbarágósan :)
2009. ápr. 23. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mondanod egyenlőre semmit. Vizsgálatra mész, és ennyi. Majd ha kiválasztottad, hogy kinél akarsz szülni, te hozd szóba, hogy őt szeretnéd felkérni.
2009. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor egyszerűen csak mondjam el, hogy kismama vagyok, és megnézne-e, hogy minden rendben van-e?

2009. ápr. 23. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, én így gondolnám. Én is úgy érdeklődtem ennek utána, hogy hogyan is megy. Én már hónapokkal előtte úgy mentem el egy nőgyógyászhoz citológiára, hogy "leteszteljem". Sok jót hallottam róla, és ezért gondoltam megnézem magamnak. :) Amikorra babát vártam, nekem teljesen természetes volt, hogy nála fogok szülni. Mígnem egy barátnőm mondta, hogy hiába járok oda, és fizetem neki a díjakat, (magánorvos) amíg nem kérdezem meg, hogy elvállalja-e a szülést, addig az egyáltalán nem biztos, hogy az orvos számít rá, hogy nála akarok majd szülni. Ezt nem is gondoltam volna. Ezért írtam neked, hogy addig, amíg te nem hozod szóba, addig szerintem egy orvos sem fogja természetesnek venni, hogy ő lesz a választott. Legalábbis nálam így volt:)
2009. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!