Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy nemregen voltam...

Igaz, hogy nemregen voltam azaz hatodikan az elso ultrahangon itt angliaba akkor voltam pontosan harom honapos. Mit mondjak az orvosnak, hogy megcsinalja nekem az ultrahangot?

Figyelt kérdés
Szeretnek elmenni most megint hamarosan es csinaltatni ultrahangot.Azert akarom mert valahogy rossz eloerzeteim vannak.
2008. nov. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én is Angliában vagyok. 7+1 vagyok, ma voltam az első UH-on, mert volt egy kis vérzés és kórházba mentem, így elintézték el nekem. Ha akarsz uh-ot akkor ki kell találnod vmi hazugságot, mert különben nem tudsz menni, csak kb. a 20. hét környékén. Vagy mész magán, de az nagyon drága itt, attól olcsóbb haza repülni.
2008. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos, hogy jó ötlet ezzel játszani állami ellátás keretein belül. Megpróbálhatod, de akkor inkább mond meg őszintén a midwife-nak, hogy mit érezel, vagy keresd fel a GP-t, de tünetet ne kamuzz.

Én is itt élek, nekem a 12. és a 20. hét között készítettek egy plusz ultrahangot, mivel félig levált a placentám és hatalmas nagy görcsökkel, vérzéssel kerültem kórházba, ez épp a 12. heti esedékes uh előtt volt két nappal, így ekkor csinálták azt meg, majd a 16. héten elküldött emiatt a háziorvos kontrollra. Annyit jó ha tudsz, hogy bár minden oka megvolt a kontroll vizsgálatnak és maga a GP küldött, mégsem ment zökkenőmentesen: sürgősségi beutalóval a kezemben is három délutánon keresztül ültem a kórházban, míg sorra kerültem. Ott rajtam kívül tényleg csak olyanok voltak és vártak külön uh-ra, akik elég komoly probléma miatt kerültek oda.

Egyébként még a 12. hét előtt, amikor türelmetlen voltam nekem is eszembe jutott, hogy valamilyen mondvacsinált indokkal és egy kisebb hazugsággal idő előtt be kellene kerülni uh-ra, de épp a Magyarországon dolgozó szülésznő barátnőm mondta, hogy ne szórakozzak ezzel, nehogy az legyen a vége, hogy valamilyen kezelésbe belekezdenek, valamilyen hormont adnak be (ha mondjuk azt kamuzom, hogy vérzek) és ezzel többet ártok.

Úgyhogy lehet, hogy én voltam gyáva nyuszi, de nem mertem bevállalni.

Lehet, hogy egyszerűbb és korrektebb megoldás, ha keresel egy magándokit a környékeden, 100-150 fontért már készítenek uh-s vizsgálatot.

Szurkolok, remélem csal a megérzésed, biztosan rendben van minden, nyugodj meg!

2008. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Mi a manóért kellett lepontozni engem???? Csak mert írtam, h. csak hazugsággal tudja elérni, h. extra uh-ra menjen ha semmi baj nincs amúgy a terhességével? Ilyen miatt nem kellene lepontozni, ez a fájó igazság. Egy ismerősöm hazudott, h. barnázik és elküldték ultrahangra, mocsokság de sokan ezt csinálják. ÉN LEGALÁBB IGAZÁBÓL VÉREZTEM, ÉS NEM HAZUDTAM, NEKEM TÉNYLEG SZÜKSÉGES VOLT A MAI UH. köszi a lepontozást sok álszent......
2008. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!