Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondjak az új orvosnak,...

Mit mondjak az új orvosnak, miért váltok dokit?

Figyelt kérdés
Dokit váltottam.Most megyek kedden elöször az új dokimhoz.A régivel nem voltam megelégedve.Mit mondjak miért váltok?Vagy nem kérdezi meg?Olyan ciki nem?Ráadásul mindkettő a klinikán van.
2009. dec. 19. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdez, akkor semmit, ha esetleg kérdez akkor az igazat.

Az orvosi etika szerint nem kérdezendő!

2009. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy magadtól ne kezd el szídni a régit, mert rossz szinben tüntet fel téged. (Azt gondolhatja, hogy ha vele sem leszel megelégedve, akkor őt is ugyanígy fogod szídni. Nem hiszem, hogy faggatni fog. Csak mondd, hogy szeretnéd ha elvállalna. Nem kell részletezni.
2009. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is jó sokszor váltottam már, tőlem álltalában megkérdezték:D én mindig annyit mondtam, hogy számomra az előző nem volt megfelelő. nem mondtam semmi, hogy ki volt, mi volt, hol dolgozik. stb.stb.
2009. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig csak egyszer váltottam. Nem kérdezett egyetlen árva szót sem az előzőről, de arra gondoltam, amikor hozzá készültem, hogy majd azt mondom, hogy ahhoz jártam, aki épp ráért, és most már szeretném, ha egyetlen fix orvosom lenne, és rá gondoltam. (persze, nem mondanék soha rosszat az előzőre, nehogy már előre féljen, hogy vele is ez lesz - a régi amúgy elég magas beosztásban dolgozik, de emberileg nulla - de ezt nem mondhatom a kollégájának, nem? :))
2009. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen váltottam, annyit mondtam az új dokinak, hogy a régivel nem voltunk egy hullámhosszon.
2009. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A baj az hogy már voltam 2.és 21.napi vérvételen de semmilyen papirom nincs róla.Nem adtak,azt mondták benne vagyok a gépben.
2009. dec. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!