Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex?

Szülés után szex?

Figyelt kérdés
Letelt a 6 hét,megpróbáltuk a szexet,de borzalmasan fáj és olyan mintha megakadna,vagy nem tudom és nem megy és abba is maradt.. Normális hogy ez így fáj? Ti hogy éltétek át az elsőt? Csak az első fájna így? :(
2012. júl. 20. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első kellemetlennek mondható volt, mivel voltak kisebb belső varrataim is, és éreztem őket.Nekem nem volt nagy gátmetszésem hála az égnek így kb 1 hónap múlva olyan volt a szexuális életünk a párommal, mint régen.De hallottam, hogy valakinek nagyon nehezen áll vissza, vagy nem is áll vissza a régi nem élet.Azért elég nagy dolgok történtek odalent, nem lehet elvárni hogy bő 1 hónap után már minden simán menjen.Türelem...
2012. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos rosszul varrták össze az első szülés után a gátamat, és minden alkalommal berepedtem a hüvelynyílásnál.

DE a szülés utáni első alkalom nem fájt, még nagyon tág voltam :(


aztán egyre zavaróbb lett ez az állapot, hogy minden alkalommal berepedek. A doki azt mondta, vagy plasztikáztatom, vagy megvárom vele a második babát, ott úgyis újra vágni fognak.

A második variáció volt, azóta tökéletes ott lent :)

2012. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi sokáig szenvedtünk azért,hogy újra élvezhessük egymást.3 hónapig bárhogyan is próbálkoztunk nem jött össze,szűk voltam,száraz és rettenetesen fájt.Sem síkosító,semmi,az a sok kudarc pedig a kedvemet is elvette a dologtól.1 hónapot kihagytunk,nem tettünk semmit,majd a 4.hónapban elvágták a panaszokat és újból simán ment minden.Türelem kellett és valós gyógyulás,azt hiszem nemcsak fizikailag,de lelkileg is rendbe kellett jönnöm.:)

2012. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

8 hete szültem és ugyanezt éreztem a szülés utáni első alkalommal. Mondjuk lelkileg készültem rá, hogy fájni fog, mert kívül belül repedtem, de így is rossz volt. Próbáltuk többféleképpen, de fájt és én is úgy éreztem, mintha nem menne beljebb. 2. alkalom szintén rossz volt, de a 3. már sokkal jobb volt. Fájt, de egy idő után "engedett" a hüvelyem. Hidd el, minden alkalommal jobb lesz. Még nekem is fáj, de már kibírható.

2012. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!