Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés után van és egy...

Aki szülés után van és egy van még hasa és egy picit repedezett milyen fűrdőruhát vesz fel?

Figyelt kérdés

Párom csütörtökön menni akar egy Tó-ra fűrdeni.De nekem nincs nagy kedvem,mert Decemberben szültem és igencsak van pocim és repedezett is a bőr ott.Ti milyen fűrdőruhát vesztek fel ilyen esetben?

Segítsetek!


2009. júl. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Még én sem nyertem vissza az eredeti alakomat,igaz még szoptatok!A bőröm szerencsére nem repedezett ki de +10kg az rajtam van.Én a szülés előtt/alatt jártam úszni,és ilyenkor úszódresszt használtam,na én egyenlőre abba járok fürödni!A bikinim mellben egyáltalán nem jó rám,de az alsó igen!De erre a pár hónapra nem akarok új fürdőruhát venni,és remélem jövőre visszafogyok!Amúgy nagyon hasznos a strand kendő,még ezen gondolkodom,hogy be fogom szerezni!
2009. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tankinit akartam venni de nem találtam sehol normálisat, az úszdressz zárt aztán rájöttem mi a fenének vegyek egy nyárra, hordom a bikinmet strandkendővel.
2009. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is dec-ben szültem, és ki is repedt a bőröm rendesen. Holnap megyünk Balatonra, és a bikinimet fogom felvenni. Tojok rá, ha valakinek nem tetszik, van egy csodás lányom, csak ez számít. Üdv :)
2009. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tankini. én tescoban vettem gyönyörűt,elfogadható áron. de van auchanban,corában is
2009. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hasamn ekem nem repedezett, de egy kicsit lóg.

Ami miatt új fürdőrucit akarok venni, az a mellem, mert az eddigi háromszög fürdőruhafelsőkből, a szoptatás miatt szinte kiesnek a melleim.

Gondoltam megnézem a Triumph outletben hátha van valami normális, aminek nem nagy a bugyija, és a melltartója sem annyira nagymamás, mégis tart.

Amit soha nem vennék fel- még ha hasam csíkos is lenne -az az egyrészes.

Vannak a franciabugyihoz hasonló fürdőruhaalsó, azokat jobban fel lehet húznia a hasra.

2009. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!