Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen fürdőruhát...

Szülés után milyen fürdőruhát vegyek majd a strandra?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt eléggé csíkos lettem, és bár sokat halványodott, de még mindig gáz, szerintem. Engem legalábbis zavar. Szeretnék nyáron strandra menni a babával, de nem akarom, hogy megbámuljanak, hogy gusztustalan vagyok. Nem tudom, hopgy létezik olyan bikini vagy fürdőruha, ami ilyen esetben ápol és eltakar. Ja, nem vagyok régimódi.... szóval a csinosság fontos! Adjatok tanácsot légyszi :(
2009. márc. 14. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Sorstárs! :)

Én itt néztem ki magamnak egy-két fürdőrucit, idén biztos más lesz a kollekció, de tuti lesz benne olyan, ami nekünk is jó!

[link]


A másik variáció a tankini!

2009. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ohh, köszi a választ. egy gyors átfutás után megtaláltam a frankót, fekete, erős rózsaszín (nem tudom a nevét)mellrész, sötéthajú csajon.... nagyon tuti! csak még mindig van gondom.... a combom is zebrás elől! nahh, ezzel mit kezdjek? lehet beszerzek egy olyan úszódresst, amiben az olimpián láttam a nőket úszni... :) abból semmi sem látszik! de az a fekete tényleg tuti!!!!!!
2009. márc. 14. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy sexi muszlin kendőt!!! Aaaz tuti, amúgy nekem is az a forma tetszik, akár egy kisszoknyával is variálhatod, nagy kalap, fa gömbös nyaklánc és ennyi.
2009. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg jó az a fürdőruha, amit kinéztél magadnak. A comboddal meg ne foglalkozz, szerintem 10 emberből 8-nak megvan a maga keresztje, amikor fürdőruhát kell felvenni. És a legtöbben el vannak foglalva strandon a saját gyengeségük takargatásával! :-)

Egyébként vízben nem fog látszani a combod, ha pedig kint sétálgattok, vagy kajcsizni mentek, akkor egy szép kendőt felköthetsz, jól is néznek ki és előnyös is lehet.

Én még a strandra sem merek gondolni, bár a férjem emlegeti már. Nekem nem a csíkokkal van problémám, hanem azzal, hogy a bőröm még nem feszes a hasamon, nincs már pocak, csak löttyedt maradt. Szóval ilyen szempontból tök jó lenne nekem is mondjuk az általad kiválasztott fürdőruha, de nekem meg a mellem is löttyedt lett, ugyanis kezdtem a terhességet egy elég feszes 75B-vel, szülni mentem 85C-vel, de tejem nem volt, így hipp-hopp összeesett és három hónappal szülés után már ismét 75B, csak éppen már minden, csak nem feszes. Tök jó. :-(

Ezek az egyrészes fürdőruhákból meg nem igazán van push-up változat, vagyis én még nem láttam, márpedig mindenféle cicifelfogó rész nélkül úgy néznék ki benne, mint dédanyám. Melltartót meg csak nem vehetek fürdőruha alá! A bikini meg a hasam miatt van kilőve.

Áh, reménytelen.

Jobb lenne, ha elkezdenék szilikonra, vagy itthoni medencére spórolni. :-D

2009. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Az nekem is nagyon tetszik! A combomon nekem is vannak csíkok és egy kendővel szándékozom majd eltakarni. A kisszoknyához már túl koros vagyok. Esetleg ha találok valami aranyos kis fekete rövidnacit, az is jó lenne.
2009. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a problémám. Amit kinéztél az tényleg jó. Én nem találtam a honlapon az árakat. Mennyibe kerülnek kb? Mert azért a plázákban olyan 15-20 ezer Ft körül mindenki talál olyat, amiben csinos. Csak az szerintem túlzás egy fürdőruháért.
2009. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ja igen, az ára engem is érdekelne... és még annyit, hogy az én pocim sem feszem, de inkább a csíkok zavarnak, ez már csak a kisebb rossz. lehet jól jönne nekünk is egy medence, és ott nem láthatna mindenki :(

sajna oda a fénykorunk. de azt semmiért nem adnám, hogy minden reggel egy tündér szemébe nézek és Ő rámmosolyog. majd azzal nyugtatom magam, hogy irigyelni fognak, mert nekem van egy csodaszép gyerekem. mert sajnos az élet kegyetlen néha, és nem adja meg ezt a csodát mindenkinek. :(

2009. márc. 15. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is jócskán csíkos maradt a hasam,de én úgy voltam vele,hogy letojom ki mit mond!A lányom ,a férjem,és a magam szórakozására megyek strandolni.És érdekes de nem látom,hogy megbámulnának!Ez csak magán vélemény.Attól nem biztos,hogy te jobban érzed magad.Maradtam a jó öreg bikininél!
2009. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ohh, de jó neked, hogy ilyen bátor vagy! én is a bikinit imádom, úgyhogy lehet majd bevállalom, és közben rád gondolok, hogy biztassam magam. jó ezt látni, hogy valaki nem adja fel :)))))) szerintem ez sokunknak ad bátorságot!
2009. márc. 15. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a cél valóban az volt,hogy bátorságot adjak.És,ha gondolod küldök egy képet a hasamról,hogy lásd milyen.Jó most megint terhes vagyok és még erősebbek a csíkok,de engem nem zavar.Szívesen megmutatom,hogy ennek ellenére mégis bikinit hordok.Mert minden évről van kép,hogy igy is bikinit hordok!:-))))
2009. márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!