Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a has eltüntetése...

Szülés után a has eltüntetése céljából vett valaki tankini fürdőruhát? Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Mindkét babám nagy volt (4,16 és 3,85) én pedig vékony. Most is csak 61 kg vagyok, de csíkos a hasam és megnyúlt a bőr, hiába is húznám be, akkor is Csúnya. Szeretnék venni egy tankinit, hogy nyugodtan tudjak elmenni a strandra.
2011. ápr. 23. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A második baba után az én feleségemnek is maradt egy kis pocija ami szerinte ronda, szerintem meg szexi. Persze tudom nem vagyunk egyformák,és ha te nem tudod elfogadni akkor az sosem válik kedvelt részévé a testednek. És, hogy a kérdésedre is válaszoljak itt pl. találhatsz [link]
2011. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia en az aranypokban vettem triumpot,2 felet is,nagyon meg vagyok elegedve veluk.
2011. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bonprixtől rendeltem tavaly a tankinimet, mert nekem is megrepedezett a hasam! Annyira nem maradt nagy, de csupa csík volt. Idénre ugyan halványult, de még mindig marad a tankini, mert most meg a pocak zavar jobban! Attól tartok soha nem vehetek már fel bikinit... :(
2011. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Skála, Triumph, Kik- ezeken a helyek láttam, de gondolom ahol fehérnemű van, ott biztosan találsz ilyen fürdőruhát is.

Sajnos nekem is ilyen fürdőruha fog kellene, pedig eddig bikinit hordtam, a kétrészes nem tetszik, így marad a tankini. De a kikben láttam olyat ami tetszene, lehet ott fogom megvenni, ha még lesz..4000,- körül volt az ára.

2011. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*az egyrészes nem tetszik
2011. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Takkoban vettem tavaly.
2011. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is a takkoban vettem, pont ilyen: [link]
2011. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: megnéztem a linket és pont azt a tankinit néztem tegnap azon az oldalon, amit beadott az oldal, csak nekem a zöld színben jobban tetszik. Májusban tőlük fogok rendelni csak még nem tudom a méretemet...
2011. ápr. 23. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Most a tescoban is vannak,nagyon csinosak
2011. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!