Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora táskával mentek szülni?

Mekkora táskával mentek szülni?

Figyelt kérdés
Most kezdem összerakni a dolgokat, de úgy érzem, mire bepakolok lesz vagy 2 utazótáskányi a cucc. Már csak a törölközők, betétek, pelenkák, pizsamák, köntös... millió helyet foglalnak... Miből mennyit érdemes pakolni?
2012. júl. 11. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

21:04-es vagyok. Azért leírom, hogy én miket vittem, hogy valami hasznom is legyen:)

Egy sporttáska az osztályra: Bugyik, betétek, 2 hálóing, köntös,két türcsi, pelenkák és textilpelus a babának, pipere cuccok, bögre, evőeszköz.

szülőszobára egy kisebb táska: 2 hálóing, amit nem sajnálok, ha tiszta vér lesz(piacon vettem 500 ft-ért darabját)ezeket haza sem hoztam, hanem kidobtam. Néhány betét, papír bugyi-ezekre nem is volt szükség, csak miután miután megszültem) papucs, iratok, wc papír, türcsi, és egy kis tusfürdő, szőlőcukor.

2012. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%

Most komolyan azért lettem lepontozva, mert le mertem írni, hogy van olyan hely, ahol még a saját hálóinget sem engedik, nemhogy a pizsamát?! Sajnos vannak ilyen kórházak!

Ezért írtam azt, hogy az adott kórházban kell érdeklődni, hogy mit szabad/kell vinni és mit nem!

2012. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!