Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora táskával mentek szülni?

Mekkora táskával mentek szülni?

Figyelt kérdés
Most kezdem összerakni a dolgokat, de úgy érzem, mire bepakolok lesz vagy 2 utazótáskányi a cucc. Már csak a törölközők, betétek, pelenkák, pizsamák, köntös... millió helyet foglalnak... Miből mennyit érdemes pakolni?
2012. júl. 11. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

egy hátizsák a szülőszobára és egy kisebb sporttáska/utazótáska a kórházba.

Én pl pizsamákat nem csomagoltam, 2db hálóinget viszek, aztán slussz, ha kell valami, a párom be tudja hozni.

31 hkm

2012. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

1 közepes utazótáska és egy kisebb hátizsák volt nálam.

Mennyit érdemes pakolni, nem tudom...váltócucc volt nálam 1-1, a többit a párom hozta, ha szükséges volt.

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

kis táska a szülőszobára, am ott épp kellhet, plussz iratok, innivaló, valjúdáshoz olvasnivaló, szőlőcukor....

plussz egy sporttáska amiben minden más

2012. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagy bőrönddel mentem, ki is röhögtek a szobatársak, hogy beköltöztem a kórházba:)

Sajnos én ilyen vagyok, mindig túlbiztosítom magam és a fél házat magammal viszem. Az nem jutott eszembe, hogy a férjemmel bármit bármikor bevitethetek.


Én pl 2 köntöst is vittem, mert mi van ha az egyik véres lesz. Ugyanilyen okból egy csomó törülközőt, egy csomó pizsamát, egy csomó bugyit, rengeteg betétet az összes méretben, stb.

Semmi nem lett véres, még a bugyim széle sem, tök fölösleges volt annyi mindent pakolni:)))

2012. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyobb sporttáskában vittem a cuccom. A többit (mellszívó, melltartóbetét, kaja, innivaló, hűtőtáska az anyatejnek) később hozta Apa, ezek csak az enyémek voltak.

Nem érdemes sokat vinni egyszerre, majd viszik utánad ha kell még. Pizsama, papucsok, póló, nadrág (én abban szeretek lenni napközben), bugyiból eldobhatókat érdemes, egy kéztörlő, 1 nagy törölköző, tisztasági csomag...pohár, evőeszköz, kistányér,

2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Pizsama???Van ahol még a saját hálóinget sem engedik, nemhogy a pizsit! Egyébként utánaérdeklődtél, hogy abba a kórházba ahová mész mit kell vinni?Mert mindenhol mást!
2012. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Mi egész nap melegítőben-pólóban voltunk,a kutya nem foglalkozott vele, de asszem el is küldtem volna a bánatba a nővérkét, ha emiatt zizegett volna.

Tudom, van ahol még bugyit sem szabad felvenni, szerintem ez egyéni döntés kérdése, én felvettem a bugyit, betettem a betétet, nálunk inkább az ágyneműre kell vigyázni:)


Egy nagy cucctáskát vittem, amiben a türcsik, ruhák, pelenka, betétek, WCpapír, meg igazából minden más is volt, mert túlhordással befektettek. Ami még kellett,utánam hozták, a szülőszobára egy szatyorral mentem végül.

2012. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy-ahogy bepakoltam. Rájöttem, hogy nem kell 6 törölköző, 3 hálóing és x tekercs WC papír, meg 30-40 betét a 3 napra :), hanem majd a férjem mindig hoz be. Elméletileg úgyis bejön minden nap. És be is fértem az 1 táskába + hátizsákba.
2012. júl. 11. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

A szülőszobára a pelenkázós-utcai táskámba pakoltam: törcsi, hálóing(sajátban szülhettem), váltás bugyi+egy darab betét, papucs, szőlőcukor, wcpapír, zsepi, alap felszerelés benne a kis könyv iratok.

A bent töltött időre egy közepes sporttatyóval mentem, amibe 3váltás nappali ruha(nadrág póló), 3hálóing, bugyik, 3pár zokni, egy köntös, egy nagy törcsi és 3kicsi textil törcsi alvégnek, 2csomag betét, egy csomag pelenka, 3váltás ruha a kicsinek(body és rugi) egy hálózsák a picinek, popsitörlő, piperecuccok nekem is és a kicsinek.

2012. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az off-ért, de jót nevettem azon az íráson, hogy olvasnivaló a vajúdáshoz:) speciel nekem semmi kedvem nem volt olvasni... Van, aki olvasgat a szülőszobán? :)
2012. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!