Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba hámy csomaggal mentek?

A kórházba hámy csomaggal mentek?

Figyelt kérdés
Külön táskát visztek a szüléhez és külön a kórházi napokra? Hogy van ez?
2012. ápr. 22. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy nagy táska amiben minden benne van. Nehéz tárolni a több bőröndöt arra a 3-4 napra. Én felosztottam egyik fele a babáé volt, másik az enyém. Még sokat is vittem, de egy nagy sporttáskában bőven elfért. Császárral szültem 4. nap engedtek haza... Számold ki a babának hány váltás ruha kell, neked 3-4 napra tiszta + a vészhelyzetre váltás, pelus, kistakaró, tisztálkodási szerek... nekem elfért 1-ben.

A szüléshez nem kell nagyon semmi különös, egy papucs hálóing, köntös...

2012. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

èn kettöt vittem.

a babának semmit nem kellett vinnünk, pelenkát, ruhát, hálozsákot mindent adtak. így a haza hozatalra elöre kiraktam mit kell a férjemnek hoznia.


èn a szülésre vittem törölközöt(nem kellett)+ egy kisruhát a szülésre, cukrot, csokit, és könyvet mert indították volna (ha nem indul be magától ott) és azt hittük napokat kell várni.


A korházi ágyas idöszakra

melegítö nacit, könnyü polót amiben lehet szoptatni, hálóinget éjszakára, és a mosdótáskát + törölközöt+papucsot.

nekünk betétet meg hálós bugyit adtak így az nem kellett.


korházi táskát felvitették velünk a gyerekágyas részre, a szüléses jött velünk, és mikor férjem ment haza elvitte a szüléses táskát.

2012. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy táskát abban benne volt minden.
2012. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az első lányunknál 2táskát vittem...Nálunk így kérték!Egy a szülőszobára egy az osztályra...


Most viszont 3 kell,mert már ababának is vinni kell mindent!Így van egy nagy a kórházi napokra,és két kisebb!Egy a szülőszobára kettőnknek,egy pedig csak a lányomé...Mondjuk én a hazahozós cuccot isbetettem most,mert nem biztos,hogy a férjem itthon lesz :(És nem akarok anyósékkal konfliktust...Csak a hordozót kell behozniuk...

2012. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy táskát vittem.

A két nagy oldalzsebbe tettem a szülőszobára való cuccokat, és a nagy részébe meg az összes többit.

2012. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy nagyot vittem abban benne volt minden.Ha még egyszer mennék akkor a szülőszobára vinnék egy kicsit amiben papucs meg tisztálkodási eszközök törölköző stb, a nagyot meg majd behoznák utánam.
2012. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az utcai táskámba vittem a szülőszobai cuccom(papucs, törcsi, fürdető, bugyi+betét, hálóing)(sokat csavarogtam az utolsó napokon is, és ha menni kell, ne kelljen a férjemre várni)

És volt egy nagy sporttáskám, amiben minden mást vittem. Kicsinek is ruhákat, apelenkát, popsitörlőt. Úgy pakoltam, hogy ha nem lenne szekrény a khban akkor is mindent megtaláljak, nem legyen kényelmetlen, de óriási se legyen.

2012. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!