Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc megyei kórházba...

Miskolc megyei kórházba szüléskor mennyit adjak a dokinak és a szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék mennyit illik adni a szülésznőnek ha nem fogadott és ha fogadott? Valamint kit ajánlanátok? Valamint mik a vélemények most Dr. Dienes főorvosról? Mennyi nála szülés?

2012. ápr. 16. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs fogadott orvosom és egy fillért nem fogok adni sem a dokinak, sem a szülésznőnek, ápolóknak.


Megkapják a maguk fizetését és a kevés pénzünket inkább a babánkra költjük.

2012. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott szülésznőm és a szülés után sajnos fogalmam se volt ki volt bent mellettem így neki nem adtam semmit.Én Gubás Péternél szültem és nála 50 000 Ft a ki nem mondott tarifa.Úgy tudom Dienesnél is ennyi.De ha van fogadott orvosod szerintem felesleges szülésznőt is fogadni.Vagy az egyik,vagy a másik.
2012. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hete szültem egy napon egy ismerősömmel. Neki Dienes a fogadott orvosa. 3.000.- Ft a magánrendelése, 30.000.- Ft volt a kimondott tarifa.
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem fogadott orvosnál szültem .(1 éve)És nagyon jól döntöttem,hogy nem volt fogadott orvosom.Nagyon kedves aranyos és türelmes volt hozzám, pedig nem vagyok egy nyugodt típus! Biztatott,sokszor rám nézett,hogy hol is tartunk.És nem utolsó sorban precízen össze is vart.Én őt nagyon ajánlom: dr. Zarándi Adrienn
2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Dienes főorvoshoz járok minden alkalommal, első szülésemkor behívták, hát majd meglátjuk most is bejön e, de ha nem az se gáz mert mindig jókat hallok az ügyeletesekről is. Én nem kérdem meg mennyi a tarifa mert hallottam már 50eft-tól 70eft-ig sok összeget...30eft-ot 4 éve adtam a első fiamnál. Most a sülésznőkkel vagyok gondba, mert tudom hogy sok minden rajtuk múlik és ezt honorálni szeretném.
2012. ápr. 18. 10:42
 6/6 anonim válasza:
Mi semmit nem adtunk előre, vagy közbe. Előbb megvártuk az eredményt.Azt sem zsebbe csak letettük a borítékot a doki asztalára miután megkaptuk a zárójelentést. A szülésznők meg kaptak egy csomó bonbont, csak úgy mint mikuláskor hirtelen bent volt az asztalukon. A lányunk születésekor nem is volt fogadott doki, az éppen ügyeletes doktorbácsi teljesen korrektül levezette a szüléseket, aznap éjjel hetet, utána még egyszer láttuk, amikor pár nap múlva elvégezte a kontrollt. Pedig szerettük volna megköszönni, mert megérdemelte volna. A szülésznőket sem láttuk utána többet. Mondjuk nem hallottam még senkitől, hogy lenne szabott tarifájuk.
2012. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!