Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fogadott szülésznőnek elég...

A fogadott szülésznőnek elég szüléskor pénzt adni vagy Akkor is adni kell, mikor megyünk hozzá minden alkalommal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Szt. Imre kórház érdekelne.
2009. ápr. 20. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az Istvánba szültem. De ez nem kórház, hanem szülésznő függő. Mi próbáltunk adni neki pénzt, de közölte, majd a szülés után. Így nem éreztük magunkat kellemetlenül.
2009. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szt imrében szültem, és csak szülés után adtam. (magánrendelésre jártam, ott nyilván nem adsz még a szülésznő zsebébe is miután kifizetted a vizsgálatot) de szerintem ha nem magánba jársz akkor is ráér a szülés után, sokat olvasgattam a témában és sehol nem írták, hogy kellene már előtte.
2009. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülésznőm sem fogadott el pénzt a szülés előtt. Amikor megkérdzetem, mivel tartozok a szívhangvizsgálat után, azt mondta, hogy azért ő végzi azokat, hogy jobban megismerjük egymást.
2009. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!