Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy az orvosnak a...

Igaz, hogy az orvosnak a szüléskor a magánrendelés árának a 10*-ét szokás adni? És a szülésznőnek mennyit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem a 10x esét szokták adni, hanem a doki szokott annyit kérni..kérdezd meg a dokidat, hogy ő mennyit kér, de csak akkor kell ha maszek és ha be is jön a szülést levezetni..

A szülésznőnek csak akkor kell, ha felfogadod, ha nem meglátásod szerint adhatsz, de nem kell.

2008. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem mondja, hogy mennyi, akkor adj annyit, amennyit a pénztárcád elbír. Én pl. a kórházban kérdeztem körbe az anyukákat, hogy mennyit illik adni. Még jó, hogy megkérdeztem, mert kb. 2* annyit akartam adni... A szülésznőnek nem adtam, mert nem volt választott szülésznőm.
2008. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szia.Ezt orvosa válogatja,mennyiért vállalja a szülést.Jobb megkérdezni tőle.Az én dokim azt mondta,hogy amennyit gondolunk.Nála 8000 egy rendelés,de én biztos nem fogom(adnám)a 10-szeresét,pedig 100%-ig megbízom benne és nagyon normális.Mi kb.50 körül fogunk adni.Fogadott szülésznőm nincs,azt majd meglátjuk,de én hallottam már aki ajándékcsomagot csináltatott,van aki bon-bon+ pénz(10-15 ezer körül) ez is változó.Persze csak ha meg voltál elégedve a szülésznővel.37 hetes pocis
2008. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Magánklinikán szültök? Nekem nem kerül semmibe.
2008. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
40-50 körül szoktak adni a dokinak. De inkább kérdezd meg, mert hallottam már 100-at is.
2008. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolkodj! A dokinak már tejeltél a rendelésen! A szüléskor a doki hozzá sem fog nyúlni a gyerekedhez. A szülésznő segíti világra-a csecsemős segíti a első légvételhez ha szükséges fel is éleszti, megfürdeti, segít neked a szoptatásban, fejésben, éjjel örködik a gyereked felett, lemossa a kakit a fenekéről, leveszi a vért a vizsgálatokhoz, ha fázik betakarja,ha sír vigasztalja. Akkor most kinek mennyit is kell adni? Ha mást nem is egy köszönömöt azért a csmősnek is adjál!Megérdemli!
2008. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2 válaszadónak üzenném: De azért ő segítette a világra a babát ugye?
2008. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyian mondjátok, hogy igazából a szülésznő csinál mindent. Én akkor lehet, hogy kivételes helyzetben voltam, de a szülésznőt szinte nem is láttam, nekem a két lábam között a szülészorvos állt amíg ki nem bújt a babám. És senkinek nem fizettem semmit, nem is várták és tök kedves volt mindenki. Ja, az meg pláne fel sem merült, hogy rendelésen fizessek, hát örültem, hogy rám nem vonatkozott terhesen a vizitdíj (akkor még volt), nem hogy majd még önként és dalolva fizessek minden vizsgálaton.
2008. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!