Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az gáz, ha egyáltalán nem...

Az gáz, ha egyáltalán nem félek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok,és 30hetes.Már nagyon várom a babát,minden pillanatban csak erre tudok gondolni.És nem érdekel mennyire fáj a szülés.
2008. máj. 2. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Én még a 26. héten járok, de szintén nem félek.Kicsit őrjítő az a sok nő akik körülvesznek és egyfolytában azon sopánkodnak, hogy mennyire félnek ettől az egésztől.Nekem csak a kisbabámon jár az agyam nem pedig a saját fájdalmamon.Szerintem inkább ennek kellene a normálisnak lenni.Sok nő azért nem vállal gyereket mert annyira fél....érdekes....
2008. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én a második babámat várom, és nagyon jól tudom, hogy mitől félek. Én is egyfolytában rá gondolok, különben nem vállaltam volna, de van mitől félni. Az nem egy foghúzás.
2008. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

égy a lényeg,hogy lelkileg is készülj fel a szülésre.tudni kell,hogy nagyon fa´j,de kilehet bírni.

Èn sem féltem,e´s sokkal jobb volt így.Az csak jó,hogy nem félsz töle.Nem is kell!!!!!

2008. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
szia..én nekem baromi jo emlékem van a szülésröl..fájdalomcsillapito nélkül 22 ora alatt szültem meg a lányom egy nyikkanás nélkül.én sem féltem elötte...sokat néztem a tv ben müsort hogy zajlik egy igazi szülés..láttam a fájdalmat és felkészültem..
2008. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót megnézném majd szülés közben.

Nekem első babám lesz,8 hét van még hátra,de én kicsit félek a szüléstől,ami szerintem normális.

32 hetes kismami

2008. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha nem félsz a szüléstől, végülis... előnyödre is válhat... Van egy ismerősöm, tavaly szült. Óriási fájdalomra készült fel a 9 hónap alatt. De tényleg óriásira. És mikor megszült, azt mondta, hogy ennél nagyobb fájdalomra készült, és bírható a dolog. :-) Valahogy így szeretnék majd én is...

Könnyű szülést kívánok, és örömteli babázást!

2008. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy az ember azért tudja mire számítson, ha még nem szült, tudja azt, hogy nem lesz könnyü.van egy 4 éves kislányom, és én sem féltem akkor a szüléstől, aztán mikor a szülőszobán végighallgattam kettőt előttem, akkor tudatosult bennem, hogy ez még se lesz egy leányálom. Úgy hogy nem szabad félvárról venni. én mindig arra gondolok, hogy nagyon-nagyon fáj, de az az érzés, amit utánna van, megéri. könnyü szülést neked.
2008. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudod mitől féljél, hát még szép hogy nem félsz.

Én sem féltem 6 évvel ezelőtt, nevetve mentünk be a kórházba, aztán legörbült a szám, hát......hú nem semmi.

Mostmár feláll a hajam szála, ha rá gondolok, igy ezen nem gondolkodom.

De jobb is ha nem félsz, majd jön minden magától!

Az meg hogy nem érdekel mennyire fáj a szülés, ez relativ. Van aki egy kis görcstől már epidurálsit kér, van aki, mint egy előttem szóló is irta, meg sem nyikkan.

De ez a szülőszobán kiderül.

2008. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia az elővel én is így voltam,semmi nem érdekel csak a kezembe legyen.De most a második babámat várom,és bevallom nagyon félek a szüléstől,mert az első nehéz volt.Csak attól nem fél valaki amit még nem élt átt.Majd szülés után más lessz a véleményed.Szerintem azok akik szültek szintén így gondolkoznak,picit félnek a másodiktól!!!!üdv34 hetes kismama
2008. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én sem féltem :) És nem feltétlenül kell ennek szülés után megváltoznia :)

Szülés előtt én is hallottam olyat, hogy "persze, hogy nem félsz, mert még nem tudod, milyen".

Természetesen jó, ha felkészülsz, nem ér váratlanul, bár valamilyen szinten mindenképp váratlan, mivel ezt a fájdalmat még nem ismered. De ez nem jelenti azt, hogy félni kell tőle.

Én is csak nagyon vártam, nem féltem, de felkészültem rá, hogy nagyon fog fájni. Csodálatos élmény volt minden fájdalmával együtt és a másodiktól sem félek!

Könnyű és gyönyörű szülést kívánok Neked!

2008. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!