Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babánál honnan tudtad,...

Második babánál honnan tudtad, hogy ez már az a fájás?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál egyértelmű volt, mert elfolyt a víz. Most már 2 hete érzek erős fájásokat, főleg estefelé kezdődik, már eljutottam 20-tól a 7 percesekig is, aztán hajnalban rövidül/enyhül, majd elmúlik. És ez megy 2-3 naponta, az oké hogy én fáradt vagyok, de a férjem is készenlétben van ilyenkor + nagymama mivel ő fog vigyázni a nagyobbikra.

2012. jún. 13. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a bizonyos fájást nem tudod összetéveszteni semmivel, nyugi!! Ezt én sem hittem el, amíg nem tapasztaltam. Ezek csak jóslók valószínűleg, bár azt nem írtad hány hetes vagy.
2012. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ma töltöttem be a 39.hetet...
2012. jún. 13. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Minél többedik gyerekem, annál kevésbé tudtam, hogy mikor lesz szülés. :o)

Sajnos hetekig ment ez a "megtévesztős" jóslózás.


A jó hír, hogy minél hosszabbra nyúlik ez az időszak, annál könnyebb és gyorsabb utána a szülés, mert ezzel előkészít a szervezeted.


Ez a "bármikor állapot" nagyon nehéz, de igazat adok elsőnek, amikor TÉNYLEG beindul, az egyértelmű lesz.


Kitartás, már nincs sok hátra!

2012. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, hogy tudni fogjuk. Nekem rendszertelen keményedéseim voltak egész nap. Este 10-kor felhívtam a szülésznőt, aki mondta menjünk be.Megvizsgáltak és befektettek a vajúdóban, de én még akkor sem hittem el, hogy szülni fogok. Aztán egészen elviselhető volt burokrepesztésig és az oxi-ig.Onnantól volt nevezhető fájásoknak.Szóval a következő szülésnél sem tudnám biztosra, hogy ezek már azok a fájások.
2012. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!