Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó amikor távozik,...

A nyákdugó amikor távozik, akkor fájásokat érezhetek? Vagy a fájás már a szülés jele? Két hete vannak jósló fájásaim.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Szia! nekem múlthéten szerdán ment el, és az ég világon nem érzetem semmit, épp zuhanyoztam, és csak ahogy oda nyúltam érzetem hogy valami kocsonyás állagú dolog ott "folyik" ki. Aztán ahogy a kezemben volt láttam hogy mi az, és kész. Igaz kicsit megilyedtem hogy esetleg már szülhetek is, de hát azóta is itt vagyok, és még semmi jele hogy indulnom kellene. Jóslók nekem is vannak, de azon kívűl semmi. Járok Ctg-re minden 2.nap és ennyi. De olvastam itt már olyat is hogy volt akinek elment a nyákdugó, és 2 napra meg már meg is szült. Ez teljesen változó! Viszont az hogy a nyákdugó távozása nem fáj, szerintem mindenki egyet ért vele. 39 hkm
2012. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A nyákdugónak nincs közvetlen köze a fájásokhoz.

HÁny hetes vagy?

A vége felé a jósló már teljesen normális, akkor is ha sok van belőle.

Hogy mikor indul a szülés, az rejtély általában. Én is erre várok... :o)

2012. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem voltak erosebb gorcsoleseim mindket terhessegem alatt, amikor elment a nyakdugo. A doki mondta, hogy igen, altalaban fajasokkal jar.
2012. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 38+3 hetes vagyok.nem tudom van e a szüléshez köze, de állandósult a derékfájás reggel óta, illatve hasmenésem is van.
2012. máj. 9. 11:04
 5/19 anonim ***** válasza:

nem megijeszteni akarlak,de nekem a lányommal reggel fél 7kor elment a nyákdugó és délután 14.50kor megszületett.tehát nekem volt köze a szüléshez.de nem mindenkinél van így.

sok sikert!

30+3 hetes

2012. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Már nagyon készülődik!

Derékfájás a nyiló méhszáj jele!

2012. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem ijesztesz meg, fel vagyok készülve a szülésre. Hétfőn voltam vizsgálaton, és akkor is már 1 ujjnyira nyitva volt a méhszáj.
2012. máj. 9. 11:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Én 2010.12.08-án reggel elmentem dokihoz 41hetes voltam,mondta hogy egy ujjnyira vagyok kitágulva és rásegít egy picit.haza mentünk elmentem wc-re és elfolyt a nyákdugó véres nyálkás trutyi volt, és nekem onnantól 2-3perces fájásaim voltak folyamatosan,majd bent a szülőszobán burkot repesztettek és 11óra vajjúdás után meg született a kicsi lányom :) sok sikert :)
2012. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy vasárnap éjszaka kezdődtek a fájások. Hétfőn reggel elment a nyákdugóm, kicsit fájdogált még aztán a derekam. Kedden délután negyed 4 kor lett meg a lányom. Szóval nekem előtte is voltak fájásaim. Ugye nyílt a méhszáj, aztán elment a nyákdugó... Könnyű szülést neked :) 3 hetes kislányka anyukája :)
2012. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy leírtad, hogy derékfájás, meg hasmenés, azt mondom, lehet, szülni fogsz. Figyeld a fájásokat.
2012. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!