Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beinditására szex...

Szülés beinditására szex ovszer nélkül-de ha nyitva van 1ujjnyira v elment a nyákdugó akkor ertőzés miatt ne, vagy csak gumival. Akkor mégis hogyan?

Figyelt kérdés

olvastam itt is h az indóban van vmi anyag ami indithatja a szülést. péntekre vagyok kiirva, hétfőn befektetnek ha nem jön a baba mert magas a vérnyomásom, viszont csak pénteken inditanának...nagyfiam miatt nem akarok ennyit korházban lenni!!!!gondoltam midnen praktikát bevetek amit lehet, hátha beindul addig magától a folyamat...de a nyákdugó elment szombaton-tehát valsz nyilik a méhszájam. most merek együtt lenni a párommal vagy sem ovszer nélkül?

köszi


2012. febr. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyenkor már ne csináljátok, ha már megindult a tágulás, és elment a nyákdugó. A szülés beindítására jó a szex, de alatta, inkább jobb ha nem. (Csak vélemény) Nehogy problémát (bevérzést pl) okozzon, ha már tágulsz. Ez a pár nap nem lesz könnyű, de drukkolok, hogy mielőbb túless rajta! Kórházban senki se akar, de ha muszáj, akkor muszáj!
2012. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nem Mo.-on elunk,itt nem nezegetnek hogy hany ujjnyira vagy nyitva,nekem 1!!! Honappal a szules elott elment a nyakdugo es mi meg szexeltunk utana:-)bajom nem lett,de nem is segitett,12 nappal hordtam tul a kisfiam.
2012. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 31 hetesen ment el a nyákdugó,és nyíltam ki 2 ujjnyira!(sajna beindult a szülés,de vissza tudták tartani)


Szóval a 37. hét után azt mondta a dokim,hogy nyugodtan sexelhetünk (az elejétől tilos volt),mert nem gond habeindul!


Szóval elhiheted volt mit pótolnunk:)Hát mi minden nap sexeltünk!A burok védi,azt mondta a doki!Nyugodtan csinálhatjuk ha jól esik (Ő is gondolta hogy jól fog)


39+4-re született a lányom!

Óvszer nélkül csináltuk,és bennem ment el!Semmib fertőzésnem volt!

2012. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!