Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki akinek szülés...

Van még valaki akinek szülés után megszűnt a szex iránti vágy?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, egyáltalán nincs kedvem a szexhez, nem jut eszembe, meg sem kívánom a páromat sem. Sőt ha rá gondolok a hideg is kiráz. Próbáltam önkielégíteni, hátha megjön a kedvem, de nem. Az sem hozott lázba. Van még valaki hasonló cipőben, el fog múlni? Mikor leszek a régi? menjek orvoshoz?
2012. febr. 12. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem egyáltalán.De már terhesség alatt sem volt. Kislányom most 3 hónapos. De nálunk az is közrejátszik,hogy férjem viszont erőlteti a dolgot.
2012. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nekem sem volt a terhesség alatt...abban reménykedtünk, hogy majd szülés után jobb lesz. Hát nem lett. Sőt, ha lehet még rosszabb. Az én párom ne erőlteti, de ha belegondolunk akkor a terhesség 8 hónapja alatt nem voltunk együtt és most, hogy a gyerek 8 hónapos is alig voltun együtt 3-4 alkalommal. Szóval 16 hónap alatt 3-4 alkalom szex az nem túl sok. Azon csodálkozom, hogy nem ment még el máshová. Én amikor ezt megemlítettema nőgyógyászomnak, hogy a zéró a libidóm, akkor csak kinevetett, és annyit mondott, hogy szexeljünk, (mármint a párommal, nem a nőgyógyásszal:-)) és MAJD megjön a kedv is.
2012. febr. 12. 13:20
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen megszűnt az érdeklödésem a szex iránt. Már a terhesség alatt kezdődött, szülés után rosszbb lett. Amikor a teso projektbe kezdtünk, akkor is szinte csak azért mentem a dologba, hiszen szex nélkul nehéz összehozni még egy gyereket. Kivncsi leszek szülés után mi lesz.

32 hkm

2012. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Oké..akkor ezekszerint nem vagyok egyedül. De mit lehet tenni? Így marad? Ismertem egy nőt, egy barátnőm édesanyja, aki nyiltan beszélt nekünk anno 15 évvel ezelőtt a porblémájáról, amikor mi még 21 évesek voltunk. Ő mesélte, hogy megszülte a fiát, és azzal együtt kiszülte magából a szex iránti vágyat. 2 év alatt kétszer volt együtt a férjével, második alkalommal megfogant a barátnőm. Megszületett, és tulajdonképpen addig a napig amikor ezt nekünk elmesélte nem éltek szexuális életet a férjével. tehát az akkor volt 21 éve, ma már 36. Nem akar lefeküdni a férjével. Nem boldogok, természetesen, a pasi eljár k.rvázni, a nő elengedi.

Én akkor ezt hitetelenkedve hallgattam, és azt mondtam ilyen áron nem akarok gyereket. Aztán mégis így hozta a sors, hogy 36 évesen anya lettem, de a nőisségemet elvesztettem. Aggódom, és szomorú vagyok.

2012. febr. 12. 14:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 14 hónapos, de a szex iránti vágyam nulla. A terhesség alatt kezdődött nálam is, de csak egyre rosszabb a helyzet, már én is írtózok tőle. Ennek ellenére mi 2 naponta együttvagyunk, de csak a férjem örömére, mert ő meg szexfüggő.
2012. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló vagyok:Nálunk is ugy volt,hogy tesót szerettünk volna,és csak azért voltunk együtt,de szerencsénk volt ,mert egy hónapban egyszer voltunk együtt és elsőre sikerült a baba!
2012. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a terhesség alatt nagyon ment, sokszor voltunk együtt még az utolsó hónapban is.

Azóta viszont semmi. Nem kívánom, nehezen veszem rá magam. Én a fájdalomnak tudtam be, reménykedem benne ha az megszűnik több kedvem lesz már hozzá.

Orálisan volt már hogy kielégített a párom, úgy sikerült neki.. Csak élesben nem megy. :S

2012. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Atroposz ***** válasza:
Sziasztok szerintem romantikáznotok kell,újból udvarolni egymásnak stb aztán jöhet a sex is ,de csak lassan.....
2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Először én is a fájdalomra fogtam. De később már nem fájt, bár nem volt kellemes, de mélyen tudtam, hogy ez nem a fájdalom miatti elutasítás. Nem tudom mikor érdemes ezzel orvoshoz fordulni.
2012. febr. 12. 20:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem a szex utáni vágy megvan, 3 hónapja szültem, néha lenne hozzá kedvem csak sajnos nincs kivel. :(
2012. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!