Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki akinek szülés...

Van még valaki akinek szülés után megszűnt a szex iránti vágy?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, egyáltalán nincs kedvem a szexhez, nem jut eszembe, meg sem kívánom a páromat sem. Sőt ha rá gondolok a hideg is kiráz. Próbáltam önkielégíteni, hátha megjön a kedvem, de nem. Az sem hozott lázba. Van még valaki hasonló cipőben, el fog múlni? Mikor leszek a régi? menjek orvoshoz?
2012. febr. 12. 12:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ÓÓ! Látod látod...milyen szomorú azért ez a "felállás" is:-( Borzalmas lehet egy 3 hónapos babával egyedül:-(
2012. febr. 13. 07:12
 12/19 anonim ***** válasza:

még szoptatsz?

én amíg szoptattam (1 év),addig nem kívántam egyátalán. utána javult a helyzet. de szerintem akkor is fontos a párunk kedvére tenni, ő nem szült, benne nincs ilyen változás.

2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Már nem szoptatok, lassan 3 hónapja.

Tudom, hogy nem őt kellene "büntetnem", de amikor együtt vagyunk egyszerűen nem bírom magam beleélni a helyzetbe, és ezt látja rajtam, így inkább nem forszírozza a dolgot.

2012. febr. 13. 12:14
 14/19 A kérdező kommentje:
Éjjel elgondolkoztam ezen a dolgon, és egyáltalán nem csodálkozom most már azon, hogy amikor egy kapcsolatba megérkezik az első baba, az a kapcsolat a gyerek 1 éves koráig vagy teljesen zátonyra fut, vagy megromlik. Egyszerűe nem értettem miért. Mostanáig. Utálom, hogy ezt nekem meg kell élnem.
2012. febr. 13. 12:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Így voltam én is, szülés után majdnem egy évig. Annyira rettegtem, hogy esetleg korán újra teherbe esnék, hogy amiatt sem tudtam magam rávenni. Abban igaza van a dokinak, hogy menet közben valamennyire megjön a kedv, és jobb mint előtte. Csak bírja magát rávenni az ember...

Én is nagyon sajnáltam a férjemet, de a gyomrom görcsbe rándult és rossz volt csak belegondolni is, hogy én szexeljek. Aztán ahogy eldöntöttem, hogy oké, most már jöhet a tesó, ha akar, onnantól megint jó volt, megérkezett a kedvem, és ez tartott a mostani terhességem 6. hónapjáig. Most megint semmi, de bízom benne hogy az utolsó hónapra talán újra előjön...

2012. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én nem akarok szülni többet, szóval nálunk nem lesz tesó, vagy max. örökbe fogadunk. De a szülés többé szóba sem jöhet. Szóval engem még ez sem inspirál:-(

De elhatároztam magam, holnapután szeretkezni fogunk.

2012. febr. 15. 13:58
 17/19 anonim ***** válasza:

Na, ilyen velem is gyakran előfordult, hogy elhatároztam, hogy pl ma este a férjemé vagyok. Persze, hogy ilyenkor nem aludt el a gyerek időben, és ha el is aludt, nyöszörgött, felriadt, stb. Vagy az egész napja nyűgös volt és azzal annyira lefárasztott, hogy este örültem, ha beesek az ágyba és alhatok végre.

Remélem, azért neked összejön!

2012. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Összejött, de mintha meg sem történt volna.
2012. febr. 21. 08:09
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni a hölgyektől, hogy azóta van-e valami pozitív változás? (42/f)
2014. szept. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!