Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen a szex?

Szülés után milyen a szex?

Figyelt kérdés
Lényegesen változik a házasélet? Fáj? Ti hány hétigvéreztetek szülés után és hány hétre rá mertétek vállalni a szexet?
2012. febr. 3. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kevesebb a szex, de ugyan olyan. Nem fájt, 4 hétig véreztem, és 2 hónap után voltunk először együtt.
2012. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Három hétig véreztem szülés után negyedik héten jött a sex,naggyon jó volt,jól esett.Változott a házasélet,kicsit kevesebbet sexelünk:( Ami nekem fájt,az a hasam alja volt ha egy kicsit erősebben apa belémhatólt mert én császáros voltam,de a lightos sex az valami mennyei volt.16 hónap után már minden a régi.
2012. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
4 hétig véreztem, de csak a 6 hét letelte után mertünk akciózni. Elég fura, de nekem a 2. szülés után jobb lett. Lehet, hogy máshogy varrtak össze? :)
2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
5 hét vérzés, sex 3 hónap után, és nagyon fájt. Egészen a 6. hónapig.
2012. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülésem volt, kicsi gátmetszéssel, repedés nélkül... Kivártuk a hat hét sex tilalmat de nekem iszonyatosan fájt először, és utána még jópárszor... még mindíg fáj de azért már nem annyira (most két és fél hónapos a kislányom)... tehát nekem egyenlőre nem jó a sex, de még reménykedek hogy majd megjavul...
2012. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem és kb rá egy hétre ugrottunk neki.Nekem nem esett valami jól az első és a második,úgy tudnám megfogalmazni pontosabban,hogy kicsit kellemetlen,szárazabb, ja és a tejemeszméletlen sok volt és közbe meg mindíg nagyon megindult nehéz volt megszokni,hogy melltartóba és melltartó betétbe kellett csinálni. De aztán visszaállt a régi rend. :-)
2012. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!