Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől,...

Nagyon félek a szüléstől, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

1. Nagyon fáj?? Nem bírom a fájdalmat, nagyon nem.

2. Igaz az, hogy van aki bekakil szülés közben?? Gusztustalannak hangzik..

3. Most tuti egy csomó súlyfelesleg fog rámjönni, mi van, ha a páromnak már nem leszek elég vonzó?

Lehet, hogy buta kérdések, sajnálom...:$

21/L


2012. jún. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen fáj. Hogy mennyire az egyénfüggő,de kibírod.

2. Nincs abban semmi ha bekakálsz,nem is gondolod mennyi nőnél előfordul. De ha nem villámszülésed lesz,kapsz beöntést.

3. A párod megérti és tudja hogy a terhesség ezzel jár,és ha megszültél majd leadod. Ha meg e miatt nem lát vonzónak az az ő lelki szegénységét mutatja!

2012. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Sajnos nagyon fáj, de ha már megindult a szülés azon fogsz te is lenni hogy minél előbb túl legyél rajta. Amint kibújik a babád megkönnyebbülsz és elfelejted a fájdalmaid 90 százalékát.

Nem tuti, hogy sokat hízol. Nekem mindkét terhességemnél 12 kiló jött fel. Pedig nem vagyok balerina alkat... Annyi pedig a szoptatás ideje alatt simán lemegy, mert több kalóriát égetsz a tejtermelés miatt.

Ha meg odakakilsz nekik... hát sz@rd le... :-) :-) :-)


Sok sikert és jó egészséget nektek!

2012. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1.Igen faj, de csak a vajudas resznel. A kitolasnal en nem ereztem fajdalmat, arra koncentraltam, h vegre lassam mar meg a kisbabamat. Igy utolag visszagondolva nem volt veszes a dolog.

2.Elofordul, h bekakalsz, de a szervezet automatikusan el kezd uriteni. Nekem 2 nappal szules elott egesz nap ment a hasam igy szinte alig jott ki vmi, amikor nyomni kellett.

3. Ha a szoptatas mellett dontesz, h ugy taplalod a kicsit, minden egyes alkalommal 500kaloriat fogsz elegetni. En 15 kilot hiztam terhesseg alatt, 1 honap alatt 10 lement, szoval ne aggodj!

Jo babazast es sok erot neked!

2012. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlenül fáj, de tehetsz ellene. Kérj EDÁ-t: a magzatnak semmiképp nem árt (lokális hatású), és óriási a különbség vele vagy nélküle.
2012. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még friss az élmény, mert 2 hete szültem. Én is nagyon féltem. Sajnos tényleg nagyon fáj. Különösen a vajúdás utolsó része. Mikor már jönnek a tolófájások jobb. Legalábbis nekem így volt. 2-2,5 óra volt kegyetlen, de túléltem.

Én mondjuk kaptam beöntést, de nem érdekelt volna ha oda kakilok. Pisi az tuti ment.Nekem is voltak előtte ilyen gondolataim, de ha ott vagy tényleg nem ezekkel fogsz foglalkozni.

Hízás: Én 8 kg-ot híztam. Szülés után 4 nappal ugyanannyi voltam, mint amennyivel elkezdtem a terhességet. Varratszedésre a régi gatyámba mentem. Alapból hízékony típus vagyok, de a terhesség alatt mégsem híztam sokat.

2012. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Más sem szereti a fájdalmat, de ez más. Tényleg, amikor meghallod a babád hangját, mindent elfelejtesz.

Én is bekakiltam, bepisiltem kitoláskor, de ott a legkisebb mértékben nem érdekelt. Pedig előtte én is gusztustalannak tartottam. Szülés közben valahogy teljesen más állapotban leszel, ezek a "földi dolgok" annyira távol kerülnek tőled, hogy most el sem hiszed.

A párod kisbabáját fogod kihordani, az a minimum, hogy ő elfogadjon olyannak, amilyen leszel. De nem biztos, hogy sokat fogsz hízni. Ha pedig nem képes elfogadni a megváltozott testedet nem biztos, hogy gyereketek kéne legyen.

2012. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rukimeki1 ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de jobb, ha felkészülsz rá lelkileg: Igen fáj. Nagyon. Képzeld el azt a fájdalmat amit már nem bírsz elviselni és szorozd meg min 2vel, ha nem 1000 el. DE! Túl leszel rajta, mindanyian túl lettünk rajta, és az a kis csoda aki benned lakik, minden szenvedést megér. Ezen a kérdésen én úgy tettem túl magam, hogy mivel el sem tudom képzelni azt a fájdalmat, ezért nem is félek tőle... amit nem ismersz attól ne félj. Megfogod szülni úgy mint más is. :)

Speciel én kaptam beöntést, de hidd el ott és akkor nem ezzel leszel elfoglalva, és azok akik körülötted lesznek láttak már ilyet. Egy szülés nem túl gusztusos. (viszont a világ legszebb és legtermészetesebb dolga)

A felesleg jóformán egyből lejön a szülés után. Nekem sacc per 12 kg jött le. A párod meg ha szeret nem fog ezzel foglalkozni.

Boldog babavárást és könnyű szülést neked!

2012. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!